2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا یدونه خیار خوردی؟

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2731

کلا ی خیار .من تازه کالری شماری میکنم ولی این شکم د پهلو تکون نمیخوره😥

دعای نی نی سایتیای میگیره. میشه دعا کنین خونه بهتر بگیریم .با دعای شما خونه خریدیم ولی نمیشه خودمون بشینیم دادیم رهن .خدایا هرچی صلاحه واسمون پیش بیاد.دخترم و شوهرم امیدای زندگیمن .
کلا ی خیار .من تازه کالری شماری میکنم ولی این شکم د پهلو تکون نمیخوره😥

منظورم از صاف شدن اینه ذهنم صاف شده😁نه عصرانه خوردم یه خیار اضافه خوردم خیلی گرسنه بودم منم کالری شماری میکنم امروز فستم 

من بهت احترام میزارم شما هم احترام من رو نگه دار

مگه میشه چیزی نخورد اگه گرسنگی بکشید سوخت ساز بدن خیلی میاد پایین باید به ازای هر کیلو وزن بدن شش دهم تا هشت دهم گرم روزانه پروتیین خورد خدایی چرا با خودتون دشمنی دارید من خودم همیشه سال تو رژیمم ولی هیچ وقت گرسنگی نکشیدم شکم پهلو اصلا ندارم با اینکه تیپ بدنمیم اندومرفه

2738
منظورم از صاف شدن اینه ذهنم صاف شده😁نه عصرانه خوردم یه خیار اضافه خوردم خیلی گرسنه بودم منم کالری ش ...

آهان خوبه من دیروز فست بودم. من روزای عادی ۱۰۰۰یا ۱۲۰۰ میخورم همین ساعتا نهار میخوریم چون شوهرم دیر میاد دیگه شام نمیخورم بنظرت لاغر میشم صبح روزی ی ساعت هم میرم پیاده روی

دعای نی نی سایتیای میگیره. میشه دعا کنین خونه بهتر بگیریم .با دعای شما خونه خریدیم ولی نمیشه خودمون بشینیم دادیم رهن .خدایا هرچی صلاحه واسمون پیش بیاد.دخترم و شوهرم امیدای زندگیمن .
آهان خوبه من دیروز فست بودم. من روزای عادی ۱۰۰۰یا ۱۲۰۰ میخورم همین ساعتا نهار میخوریم چون شوهرم دیر ...

منم روزی ۱۰۰۰تا ۱۱۰۰ میخورم سه روز هم در هفته فست  میگیرم چون خگخ نمیکنم.فردا سالاد الویه دارم از الان خیلی خوشحالم

من بهت احترام میزارم شما هم احترام من رو نگه دار
منم روزی ۱۰۰۰تا ۱۱۰۰ میخورم سه روز هم در هفته فسا میگیرم چون خگخ نمیکنم.فردا سالاد الویه دارم از الا ...

منم اون خگخ رو انجام نمیدم فعلا همینجوری پیش میرم ببینم چی میشه بیشتر میخوام شکم و پهلوم آب شه