2733
2734
عنوان

خانما فقط ۹ نفر باقی مونده،اگه حاجت دارید بیایید....

| مشاهده متن کامل بحث + 157 بازدید | 26 پست
تا سه هفته باید انجام بدیم که‌نوشته ۴شنبه سوم

عزیزم من هفته گذشته از خانمی که این ختم رو همین جا گذاشته بودند پرسیدم همین سوال رو و گفتن نه فقط تا چهارشنبه دوم و انشالله چهارشنبه بعدی حاجت روا میشید....

یا رب از ابر هدایت برسان بارانی....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم منم روزهای خیلی سختی رو می گذرونم  هیچ کاری از دستم بر نمیاد و سخت دلم شکسته  ...

الهی آمین ،انشالله مشکلت زود حل بشه خواهری ،انشالله روزی برسه که نوبت ماهم بشه ،از ته دلم برات آرزو میکنم روزی روی ببینی که ازته دلت بگی خداروشکر مشکلم حل شده 

یکی گفت چرا خدا رو دوست داری🤔 گفتم تو عاشق کسی که هر لحظه میتونه مچت و بگیره ولی به جاش دستتو میگیره 
الهی آمین ،انشالله مشکلت زود حل بشه خواهری ،انشالله روزی برسه که نوبت ماهم بشه ،از ته دلم برات آرزو ...

عزیزم چقدر دعاتون به دلم نشست...

الهی که انعکاس دعای خیرتون بشه نور و روشنایی تو زندگیتون....

یا رب از ابر هدایت برسان بارانی....
عزیزم چقدر دعاتون به دلم نشست... الهی که انعکاس دعای خیرتون بشه نور و روشنایی تو زندگیتون....

ممنون عزیزمم😘😘

یکی گفت چرا خدا رو دوست داری🤔 گفتم تو عاشق کسی که هر لحظه میتونه مچت و بگیره ولی به جاش دستتو میگیره 
2738