2737
2734

سلام مجدد،

ببخشید که بار سوم هست تاپیک میزنم منتهی چون ۹ نفر دیگه باقی مونده مجدد تکرار کردم.

دوستان هرکس مایل هست این ختم رو که خیلی هم راحت امتحان کنه از همین امروز هست تا چهارشنبه بعدی. خودم هم اینجا باهاش آشنا شدم و چون غرق مشکلم گفتم امتحان کنم،شما هم هرکی حاجت داره و مایل هست طبق عکسی که براتون میفرستم عمل کنید.

فقط هر کس انجام میده تو یه پست بگه که انجام میده تا بتونم بشمارم.

امیدوارم همگی حاجت روا بشید....

یا رب از ابر هدایت برسان بارانی....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم انشالله که حاجت روا بشید.... من رو هم‌دعا کنید....

عزیزی گلم ممنونم لایق باشم چشم حتما ،خیلی به دعا نیاز دارم ،حال دلم آشوبه  😔😔

یکی گفت چرا خدا رو دوست داری🤔 گفتم تو عاشق کسی که هر لحظه میتونه مچت و بگیره ولی به جاش دستتو میگیره 
2738
عزیزی گلم ممنونم لایق باشم چشم حتما ،خیلی به دعا نیاز دارم ،حال دلم آشوبه  😔😔

عزیزم منم روزهای خیلی سختی رو می گذرونم 

هیچ کاری از دستم بر نمیاد و سخت دلم شکسته 

با این ختم ها و ذکرها خودمو آروم میکنم.....

الهی خدا به دل هممون آرامش بده.....

منم انجام میدم

خدایا روا مدار که گدا معتبر شود. گر معتبر شود ز خدا بیخبر شود💔ازنظر فیمنیست ها (فمنیست نماها)حقوق زن با مرد برابره  اما حقوق زن با زن برابر نیست😏😏امیدوارم توزندگیت یکی مثله خودت سرراهت قرار بگیره حالا برو فکر کن ببین این نفرینه یادعا برا خوشبختی همه آرزو به دلها دعا کنید😘           منتظران ظهور آگاه باشید حسین را منتظرانش کشتند😔 اسلام به ذاته خود ندارد عیبی هر عیب که هست از مسلمانیه ماست🥰

منم هستم

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
من اینو انجام دادم یعنی به حاجتم میرسم

عزیزم منم همین جا باهاش آشنا شدم هفته گذشته....

اولین باره که امتحان کردم انشالله هممون حاجت روا شیم و دلمون به رحمت الهی شاد شه....

2706