2737
2739

منم بیاید تاپیک آخرم راهنماییم کنید 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
عزیزم تکررادرار دخترتون خوب شد؟؟

سلام عزیزم خداروشکر بهتره ممنون.تکرار که میشه  همون روغن سیاهدانه رو استفاده میکنم برای ماساژ. و چیزایی که برای تقویت سیستم ایمنی خوبه گاهی بهش میدم مثلا عسل و شیره انگور و شربت تقویتی

پسرم یک مدت البته باپرهیز ازسردیها بهتر بود تااینکه دیروز ظهر باهش تند صحبت کردم ویخورده ناداحت شد وگریه کرد دیگه تا شب تکرر ادرار باحجم زیاد وحتی ناگهانی شروع شد من فکر میکنم این مشگلشون ریشه دراعصاب وروان داره..شما اخلاقیات دخترتون چطوره؟زودرنج وپرخاشگر نیست؟؟

عاشقتم خدا
پسرم یک مدت البته باپرهیز ازسردیها بهتر بود تااینکه دیروز ظهر باهش تند صحبت کردم ویخورده ناداحت شد و ...

نه اونطوری نیس یه خورده همون سردی های زیاد اذیتش کرد یه مدت که حواسم نبود تعادل رو رعایت نکردم. و یکمم از بچگی مثل خودم به سرما حساس بود الان دیگه فهمیدم وقت خواب میپوشونمش که سرما نخوره. اما مقاله زیاد خوندم از دکترا هم زیاد شنیدم که بعضی مشکلات اینجوری میتونه به استرس برگرده و اونم رفتار درمانی لازم داره از یه مشاور خوب براش کمک بگیرین حتما خوب میشه انشاءالله. فقط خیلی متوجه نشه که حواستون به دفعات دستشویی رفتنش هست چون حساس میشه خودشم حواسش بیشتر میره به این قضیه و خود بخود بیشتر میره 

پسرم یک مدت البته باپرهیز ازسردیها بهتر بود تااینکه دیروز ظهر باهش تند صحبت کردم ویخورده ناداحت شد و ...

ولی در کل همه ی مردم مخصوصا با شرایط الان جامعه بخاطر کرونا و اقتصاد و مشکلات دیگه استرس و تنش رو دارن وت ی زندگی ها هم اثر میزاره بچه ها نسبت به قبل آگاهترن و استرس بهشون منتقل میشه بخاطر همین سعی کنین با کارهای مختلف سرگرم کنید تا اگر استرس داره یا تخلیه شه یا کنترل‌ کنه. مشاور جای خوب برین خیلی خوب راهنماییتون میکنه. سعی کنین زیاد بهش سخت نگیرین البته خیلیم بیخیال نباشین تعادل برقرار کنین بهترین کاره. آرامش خیلی بهش کمک میکنه اینارو کلی تو نت از مقاله های معتبر و نظری های پزشکی متخصص و فوق تخصص خوندم

2706