2737
2739

بعد ابنکه دیگه دل درد و کمردرد ندارم تا دیروز داشتم این طبیعیه؟؟میشه از تجربیاتتون بگین؟فقط سینه هام درد داره ۵ هفته و ۱ روزم

خدایا مواظب تو دلیم باش مرسی ک بهترین هدیه اتو بهم دادی😍🥰

آره خوبه

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم

منم درد سنه هام موقع موعود وحشتناک بود درد زیر شکمت هم طبیعیه خودش رفع میشه تا چند روز 

مال منم رفع شد 

کم کم حالت تهوعت شروع میشه

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم درد سنه هام موقع موعود وحشتناک بود درد زیر شکمت هم طبیعیه خودش رفع میشه تا چند روز  مال من ...

عزیزم پروفایلت خودتی؟

درد سینت هم رفع شد؟من پسفردا موعدم هست سینه هام شل شل ....اما زیر دلم واطراف نافم سنگین شده وگرفته 

بلاتکلیف موندم ...باورم نمیشه باردارباشم ...اما چون تو رحمم صبح تا چند ساعت گرفتگی داشت وسنگین بود باز امیددارم ازاونور هم سینه هام شله ناامیدم

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  

عزیزم مبارکه ...میشه بیاید تاپیک اخرم علاعم منو بخونید نظر بدید؟

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
عزیزم پروفایلت خودتی؟ درد سینت هم رفع شد؟من پسفردا موعدم هست سینه هام شل شل ....اما زیر دلم واطراف ...

من درد سینه هام و شکمم بعد مثبت شدن آزمایش رفت 

حالا فقط حالت تهوع دارم 

ایشاللله که برات خیره گلم🤗😍

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
من درد سینه هام و شکمم بعد مثبت شدن آزمایش رفت  حالا فقط حالت تهوع دارم  ایشاللله که برا ...

انشالا ..

2738
عزیزم پروفایلت خودتی؟ درد سینت هم رفع شد؟من پسفردا موعدم هست سینه هام شل شل ....اما زیر دلم واطراف ...

سلامم 

من اصلا سینه درد نداشتم  و همچنان مثل قبله😁 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
سلامم  من اصلا سینه درد نداشتم  و همچنان مثل قبله😁

جیگررررررررر تو و نی نیت 

ایشالا دستت تو سر وکله من

آره مبارکه خوشبحالت  دعا کن منم باردار باشم من ۵روزه تاخیر دارم هنوز بی بی چک نزدم😑😑

ماشالا به دل ....بیا تاپیک اخرم علاعم منو ببین واز علاعم خودت بگو

فدااا مدااا  ان شاالله که خوش خبری 😍

ایشااالللااااااا  

2706