2733
2739

میگن ۶ ملیون ثبت نام کردن واسه خودرو نفری ۵۰ خزارتومن پول ثبت نام هست که اخرش میخان ۲۵۰۰۰ تا خودرو بدن

یعنی ۳۰۰ میلیارد تومن فقط پول ثبت نام گرفتن

درسته؟😐😐

تازه میگن تا پایان سال ۴ مرحله دیگه هم میخان برگزار کنن

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍

ما ک مجانی ثبتنام کردیم. کی 50داده دقیقا؟! 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نمیدونم دوستام گفتن ۵۰ هزار پول ثبت نامه

نه مگه کافی نت زده باشه تو جیب خودش

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
نمیدونم دوستام گفتن ۵۰ هزار پول ثبت نامه

اونا حتما رفتن کافینت ثبتنام کردن. تازه اونم انقد نمیشه

ی ثبتنام سادس. من ک خودم و خونوادم رو راحت با گوشی ثبتنام کردم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2740