2733
2734
عنوان

ناباروری

151 بازدید | 32 پست

سلام خانوما

کیا آمپول سينال اف استفاده کردند بعدش لکه بینی داشتند.من بعد آخرین آمپول سه روزه لکه دارم،دکتر باز بهم لتروزول، آمپول hcg داد. به نظرتون میشه باوجود لکه برای بارداری اقدام کنم???

منم زدم‌اینایی ک‌گفتی‌ولی لکه‌بینی نداشتم

دوستای گلم برای بچه دارشدنم و همه کسایی ک بچه ندارن یه ایت الکرسی بخونید .🙏🙏🙏انشالله حاجت روا بشید بحق امام زمان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به دکترمم گفتم لکه دارم گفت عیب نداره اما چطور میشه آخه😭

خب شاید عوارض امپول باشه.ب نظر منم‌فک‌نکنم‌مشکلی‌داشته‌باشه

دوستای گلم برای بچه دارشدنم و همه کسایی ک بچه ندارن یه ایت الکرسی بخونید .🙏🙏🙏انشالله حاجت روا بشید بحق امام زمان
باردار شدين??

حالا این ماه منتظرم‌ببینم‌چی‌میشه جمعه موعدمه شکمم هم‌علائم داده

2738
خب شاید عوارض امپول باشه.ب نظر منم‌فک‌نکنم‌مشکلی‌داشته‌باشه

سه ماه دارو مصرف میکنم با کلوميفن لتروزول جواب نداد.اما با سينال دو فولیکول15-13تو روز11پريودي داشتم

همش رو مخمه این لکه ها

ببین‌من خودم روز ۸ و ۱۰  امپول زدم بعد ۱۲ سونو دادم بعدش چون‌فولی کم‌بود دکتر ۲تا دیگه امپول داد.

کلا این ماه ۴تا زدم

سه ماه دارو مصرف میکنم با کلوميفن لتروزول جواب نداد.اما با سينال دو فولیکول15-13تو روز11پريودي داشتم ...

واسه منم این فولی رو داشتم.۲ماه هم قرص لتروزول خوردم

عزیزم چند تا امپول زدی؟چه روزایی؟دوره چندم درمانت هست؟

من سومین دوره.6تا سينال اف با لتروزول خوردم.دیروز سونو دادم 2فولیکول داشتم13-15,که آمپول hcg,لتروزول داد،آمپول هارو،8-9-10پری.روزی دوتا دور ناف

سه ماه دارو مصرف میکنم با کلوميفن لتروزول جواب نداد.اما با سينال دو فولیکول15-13تو روز11پريودي داشتم ...

استرس نداشته باش.اعصابتم‌خورد نکن 

اینجوری سیستم‌بدنت بهم میریزه

ببین‌من خودم روز ۸ و ۱۰  امپول زدم بعد ۱۲ سونو دادم بعدش چون‌فولی کم‌بود دکتر ۲تا دیگه امپول دا ...

شمام حتما به کلوميفن مقاومت نشون داده. آمپول بهتره انگار.من پلی کيستيکم

من این ماه یدونه زدم 

یدونه فولی ۲۲ داشتم امپول hcg زدم و ۲۴ ساعت بعدش اقدام کردم.شما هر چند ساعت اقدام دارید 

خدایا شکرت بخاطر وجود پسرم.مرسی که این هدیه ی بزرگ رو بهم دادی  
2706