2737
2739
عنوان

این‌چه کار مسخره اییه یاد گرفتین اهههه

| مشاهده متن کامل بحث + 1535 بازدید | 156 پست
کپی کن همینجا😂😂😂 ی چن تام ما بگیم  بعد تاپیکت بروز میشه میبینه

خب‌می‌ترکم‌اونجوری‌که😂😂😂

بزار‌خودش‌تاپیک‌بزنه

از‌این‌به‌بعد‌در‌کمینشم😂😂😂

صدای خنده های تو مانند صدای افتادن تکه های یخ در لیوان بهار نارنج است🍃 قدری بخند🍃🍃می خواهم گلویی تازه کنم🍻
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
این‌کاربر‌تازه‌عضو‌شده کلییم اسمشه همه خانومارو مورد عنایت قرار داد به همه هم گفت ح ر و م ز ...

يكيم تاپيكشو زده

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
منک ندیدمش ولی دیدم ب بقیه فحش داده.... تگش کنم اینجا پاسخگو باشه؟؟

تگ نمیخواد خودش اومد

اگر به جای گفتن :دیوار موش دارد و موش گوش دارد ،بگوییم :ملائکه در حال نوشتن هستند …نسلی از ما متولد خواهد شد که به جای مراقبت مردم ،« مراقبت الله » را در نظر دارد!قصه از جایی تلخ شروع شد که در گوش یکدیگر با عصبانیت خواندیم :بچه را ول کردی به امان خداماشین را ول کردی به امان خداخانه را ول کردی به امان خداو اینطور شد که « امان خدا» شد ؛ مظهر ناامنی !ای کاش میدانستیم امن ترین جای عالم ، امان خداست….
2738
بابا‌کاربره‌مرده ۲۰ دیقس عضو شده هرچی از دهنش دراومد به خانوما گفت 😐

کلییم رو میگی؟؟؟

قبل از اینکه عاشقم شوی...مرا خوب نگاه کن، مبادا چیزی از قلم بیفتد که بعدها به چشمت بیاید..!
خب‌می‌ترکم‌اونجوری‌که😂😂😂 بزار‌خودش‌تاپیک‌بزنه از‌این‌به‌بعد‌در‌کمینشم😂😂😂

هلن یادت نره حتمن منو تگ کن😂😂😂✋❤

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست🌸                   
دستت طلا 

یک‌فحشایی‌دادم‌تا‌فیها‌الخالدون‌بسوزه

تاپیک‌قفل‌بود‌خودم‌سوختم😂😂

صدای خنده های تو مانند صدای افتادن تکه های یخ در لیوان بهار نارنج است🍃 قدری بخند🍃🍃می خواهم گلویی تازه کنم🍻
هلن یادت نره حتمن منو تگ کن😂😂😂✋❤

صد‌درصد‌

خودتو‌تگ‌شده‌بدون😂

2706