2737
2739

بچم ۱۴ روزشه هرکار می کنم آروغ نمی زنه اوایل تولدش میزد ولی الان از هر ۵ بار شیردهی یکدفعه آروغ میزنه! بجاش گاز معدش از پایین بیشتر تخلیه میشه و سکسکه هم زیاد میکنه ولی از امروز خیلی خودشو پیچ میده و به خودش فشار میاره که قرمز میشه و بلند گریه میکنه و نه آروغ میزنه نه از پایین گازش خارج میشه شربت گریمچر هم بی فایده است. دلم براش میسوزه لطفا راهنماییم کنید. چه مارک شربت گریمچر از همه بهتره و تاثیرش بیشتره؟ نبات داغ خوبه‌ بهش‌ بدم؟؟؟ 

سکوت تنها صدای خداست...

عزیزم بهترین چیز اینه یکم روغن زتون برداری شکمش رو دایره وار ماساژ بدی فقط مواظب باش روغن روی قلبش نمالی.هر روز اینکارو بکن هم گاز معدش خوب دفع میشه هم شکمش خوب کار میکنه

برای برطرف شدن مشکلاتم و سالم بودن نینیم یصلوات بفرستید لطفا🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم حتما مهم نیست آروغ بزنه دکتر ب من گفته بود بعد شیر دهی حدود ده دقیقه آروم به کمر بچه میزنی از بالای باس ن تا شونه هاش یا اگه کوچیکه با دستت هم آروم بکشی بالا پایین کنی از ب اس ن به بالا و از بالا به پایین 

اگه آروغ داشته باشه میزنه وگرنه نداره و خیالت راحت 

الانم فصل کولره شکم بچتو ببند با ی چیزی گرم همیشه بمونه تا شکمش سرما نخوره و دلپیچه بگیره 

خودت هم عرق نعنا بخور

عزیزم شربتی که میگی اصلا برا زیر یک ماه خوب نیست، چون دستگاه گوارشش هنوز کامل نشده

نبات داغ هم نده، اصلا غیر از شیر چیز دیگه ای بهش نده گناه داره

فقط شکمشو با روغن زیتون چرب کن

اگرم یبوست داره و شکمش کار نمیکنه، یه گوش پاک کن بردار، آغشته به روغن زیتون کن و آروم وارد مقعدش کن و یکم بچرخون

زیاد نبریش داخل خوب نیستا

اینجوری هم شکمش کار میکنه، هم دل دردش آروم میشه

من رمز خوشبختی واقعی را چشیده ام، باید حال را دریابی، نه اینکه همیشه افسوس گذشته را بخوری و فکر آینده باشی. باید قدر لحظاتی را که در اختیار داری بدانی( جروشا ابوت )