2737
2739
عنوان

چقد صبوری کردن خوبه ولی نمیتونم. خواهرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1334 بازدید | 57 پست
بگو شوهرت زنگ بزنه

شوهرم اصلا نمیخواست دعوتش کنه . منم زنگ زدم گفت حتما بگو ک من سرکارم تا بدونه از طرف خودت دعوت میکنی . شوهرم باهاش سرسنگینه . ولی اگه من چیزی بگم ناراحت میشه شوهرم 

امید زندگیم دوقلوهام😍 

بذار شوهرت بگو وقتيم گفت اقاي فلان من خيلي دلم ميخاد دور هم باشيم وبهش ارزش گذاشتم ولي ابجي الان ساعت فلان شده ارزش نذاشت يه زنگ بزنه بگه فلاني چيكار كن ميام يا نه من دعوت كردم ديگه انتخاب با خودشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم اصلا نمیخواست دعوتش کنه . منم زنگ زدم گفت حتما بگو ک من سرکارم تا بدونه از طرف خودت دعوت میکنی ...

نگو عزیزم ،الکی برای خودتون بحث درست نکن باور کن ارزشششو نداره

شوهرتم سرسنگینه پس خودشم میدونه،توکه درست کردی،بزار اون هرکاری میخاد بکنه،،اینحوری اگه دعود کنی ،شوهرتو از خودت میرونی،ولی الان میشی ادم خو به😃اینو میگن سیا ست😂😂😂

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..
2731
هیچی به شوهرت نگو تو واسه اوناهم تدارک ببین اومدن ک چه بهتر نیومدن ک میمونه برا ناهار فردا اگه واسه ...

اره . من تدارکم دیدم به اتدازه اونا هم . برام اونش مهم نیست . برام اخلاقش مهمه . ولی راست میگی حالا ک من رحمتمو هم کشیدم چرا الکی اوقات شوهرم و تلخ کنم ک اونم فردا اوقات منو تاخ کنه خخخخ

امید زندگیم دوقلوهام😍 
نگو عزیزم ،الکی برای خودتون بحث درست نکن باور کن ارزشششو نداره شوهرتم سرسنگینه پس خودشم میدونه،توکه ...

دقیقاااا همینه . اگه الان من حرفی بزنم شوهرم میگه خب چه عیبی داره فردا میخوریم یا شاید بحث بشه ولیرهیچی نگم خودش شب پیش مهمونا میگه طناز برا اونا هم درست کرده غذا ولی خودشون نیومدن . ولی الان کنترل کردن من سخته ک شوهرم بیدار بشه چیزی نگم

امید زندگیم دوقلوهام😍 
بذار شوهرت بگو وقتيم گفت اقاي فلان من خيلي دلم ميخاد دور هم باشيم وبهش ارزش گذاشتم ولي ابجي الان ساع ...

اره مطمئنم اکه هیچی نگم خیلی خیلی بهتره . باید سکوت کنم. اگه من چیزی نگم خودش رفتار خواهدشو میفهمه فقط اگه من بگم قلطی میکنه نمیدونم چرا مردا ابتحورین

امید زندگیم دوقلوهام😍 
نه غر غر نكن يادبگير با سياست و خنده خودت حرفاتو بزني به غيبتاشم اصلا گوش نده انگار حسابش نميكني من ...

اره دوست دارم یه بار همینطوری بهش بگم ولی اون خیلی زود رنجه سریع ناراحت میشه . 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
2740
ولش کن اوقات تلخی برا چهارنفر اضافه درست کن اگه نیومدن بریزی بیرون بهتر فرداشوهرت باخونواده ات بدرفت ...

اره واقعا . بیچاره خاتوادم از همه جا بیخبر . خواهرم شاغله فردا بعد از مدت ها میخواد بیاد خونم . باید امروز خیلی خوب باشم با خانوادش   

امید زندگیم دوقلوهام😍 
ببین بعضی وقتا ادم مجبوره سکوت کنه میدونم داری از حرص میترکی اما با اوصافی ک گفتی و میهمانی فردا ...

آره واقعا از صبح ک دارم اشپزی میکنم ده بار تو دهنم باهاش دعوا کردم . بعد با خودم دعوا کردم ک مگه چی شده ولش کن .

افکارم خیلی اذیتم میکنه . اگه در این حد بگم خوبه من وقتی شروع میکنم از اولین روز کارای طرف و میگم تا اخر

امید زندگیم دوقلوهام😍 
اره  وقتی شوهرت انقدر خوبه ..تو هم از بعضی چیزا باید گذشت کنی

خوبه اگه منم خوب باشم من بد باشم اون بدتر میشه . من خوب باشم صد برابر خوبی میکنه. چقد اخلاق بدیه

امید زندگیم دوقلوهام😍 
در بدبینانه ترین حالت ممکنه عمدا بخواد شما رو وادار به انجام رفتار نسنجیده کنه که توش ناراحتی در بیا ...

اره همین چیزا هم تو ذهنشه ‌ چون با داداش خودش خوب نیست میخواد بندازه گردن من و یه بحث راه بنداز بعد با داداش خوب بشه و منو بده کنه . میشناسمش قشنگ

امید زندگیم دوقلوهام😍 
واقعا قدر زندگیاتونو نمیدونید وقتی شوهرت خوبه با این کار فقط خودتو از چشمش میندازیو اونم تلافی میکنخ ...

زیاد پختم . اصلا کامل برا اوناهم تدارک دیدم . فقط خیلی داشتم حرص میخوردم ک زنگ نزده بگه شوهرم دیشب گفت بهش میگفتی تا اخر شب خبر بده منم گفتم نه بزار راحت باشه تا فردا عجله ای نیس . راس میگی شوهرم چه گناهی کرده ک بیچاره شب کار بوده و حال بعد از چند ماه خانوادش مبخوان بیان من اعصابشو خراب کنم . ولی به خودش دیدمش میگم 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
خوبه اگه منم خوب باشم من بد باشم اون بدتر میشه . من خوب باشم صد برابر خوبی میکنه. چقد اخلاق بدیه

ببین ...اخه تو بخاطر یه مسیله مسخره میخوای گیر بدی 

مسیله مهمی نیست که

تو اندازه چند نفز بیشتر درست کن...تمام 

وقتی شوهرت خوبه گیر نده

من خودمم گاهی اوقات گیر میدم ولی بعدش پشیمون میشم.... تو همین جا رو ببین چقدر بعضی ها مشکل دارن و توی شرایط سختی دارن زندگی میکنن

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
زیاد پختم . اصلا کامل برا اوناهم تدارک دیدم . فقط خیلی داشتم حرص میخوردم ک زنگ نزده بگه شوهرم دیشب گ ...

بخود خواهر شوهرت هم چیزی نگو..فقط اگر نیومد بعد دیدیش بکو ما خیلی منتظرتون بودیم ان شاءالله دفعه بعد

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
2706