2733
2739

خواهرشوهرمو دعوت کردم امشب شام بیاد گفت خبر میدم هنوز خبر نداده. من مهمونای دیگه هم دارم ولی خب اوناهن چهارنفرن میگم میخوام تدارک ببینم میگه مگه ما چقد میخوریم. از طرفی شوهرم با خانوادم خیلی خوبه مهربونه بهشون کمک مالی میکنی فردا هم خانوادم میخوان بیان خونم اگه الان شوهرم بیدار بشه بهش بگم چرا اینجوریه خواهرت دعوا میشه و فردا اونم پیش خانوادم سرسنگین میشه. چقد خوبه صبوری کنمو هیچی نگم

امید زندگیم دوقلوهام😍 

به خواهر شوهرت دوباره زنگ بزن

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مال اونارم بزار عب نداره بیان میخورن نیان میمونه خودتون میخورید

حلالت نمیکنم💛💛💛وعده ما باشه روزی که خدا بت میگه ای بنده گنهکار حق‌الناس ب گردنته💔💔💔💔💔دل شکسته 💔برو حقشو ادا کن😔😔😔😔😔😔اون روز نیا پیشم بگو اون منو نمیبخشه خدا تقاصشو میده💔💔💔💔💔❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛سکوت کردم غرورم نشکنه 💛غرورم نشکست❤️اما دلم نابود شد😞😔

حالا غذا رو زیاد تر درست کن،اومدن ک هیچ نیومدن بعدا یجا تلافی کن

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃
2738

عزیزم درست کن میذاری فوقش توفریزر یه روز خودتون میخورین نه شوهرت حرص خورده نه کسی دیگه اصلا بده یکی مهمونات ببره اگه بدنمیدوننن

خدایا شکرت❤وزن فعلی67 🌺وزن هدف57🌺 عضو گروه ابی💙💙 

این خواهرشدهرم مدام پیش مادرشوهرم غیبت منو میکنه مادرشدهرمم زنگ میزنه به شوهد ک چرا اونو دعوت نمیکنین چرا نمیرین خونش . فقط توقع داره از من و خودش هیلی بد رفتار میکنه. ولی شوهرم با خانواده من خیلی خوبه. حتی پول میده به مامانم میگه من جای پسرشم وظیفمه چون پدرم فوت کرده 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
2706