2737
2734

دختر عمم رفته بود سوپر مارکت پسر عموم غیرتی میشه دعواش می کنه به عمم می گه هر چی خواستی بگو خودم برات بخرم .

عاشقش نیست ها سنش بهش نمی خوره هم زن و بچه داره .

من با پسر عموم کار ندارم . با عمو و عمه ی خودم کار دارم که گذاشتند بابام زن صیغه کنه و همه اش،خرج اون کنه به ما نفقه نده . 

موندم من مجبور شم تو مغازه کار کنم عمو و عمه و بابام ی بی غیرتم غیرتی نمیشن از مغازه خرید کردن غیرت داره ولی تو مغازه کار کردن نه .

خب کار تو خونه گیرم نیاد بعد امتحانا به دختره دیپلمه چی می دن به غیر فروشندگی .

بابا دختر شو بکشه کاری بهش ندارن نفقه که چیزی نیست کاش مسئولین تاپیک مو بخونند و جلوی خیانت رو بگیرند مهر زن ها رو زود بدن و حق شوند نخورن مامانم اجرا بگذارد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

برای من هم دعا کنید این روزا خیلی حالم بده 

ی‍‌ادم ن‍‌‌می‍‌اد ج‍‌ايي ام‍‌ض‍‌اء داده‍ ب‍‌اش‍‌م کہ‌ ن‍‌ظ‍‌ر ه‍‌مہ‌تون ب‍‌رام م‍‌همہ‌ ...!
پارس کردن چیه یکمی مودب باش چرا خانومهای امروزی اینقدر بی ادب و زبون دراز شدن چرا اخلاقتون خراب شده ...

اصلا زن و چه به حرف زدن

زن باید فقط بزاد و‌برای مردا غذا درست کنه😡😡🥺🥺🥺🥺🥺😡😡😡😡😡

پارس کردن چیه یکمی مودب باش چرا خانومهای امروزی اینقدر بی ادب و زبون دراز شدن چرا اخلاقتون خراب شده ...

لعنت به مرد ها که حتی نفقه بچشونم نمی دن . من ماهواره ندارم تو عمرم ندیدم . 

خودت بخون قضاوت کن 

2706