2733
2739

شرکت بیز

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

امان از این بازاریابی شبکه ای

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما عضوش بودید

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2731

اوه 3 سال پیش کل خانواده و فک و فامیل ما عمرشونو گذاشتن پای این شرکت کلی خریدو کلی جلسه و فالو کنن و اوووووه نگم برات کلاه برداری شد تمامشون ورشکست شدن .سردسته هاشونم فراری شدن دیگه خبر ندارم بیچاره داییم کلی طلطلای زنشو گذاشت وسط همش سوخت شد

خدایا مرسی بابت نعمت بزرگی ک بعد از دوسال بهم عنایت کردی .ایشالا دامن همه ی بی بچه ها بحق فاطمه زهرا سبز بشه .برا بسلامتی بدنیا اومدن بچم ی صلوات میفرستین؟
2738
شما عضوش بودید

نه والا برادر شوهرم  عضو شده بود تمام تلاششم میکرد مارو هم زیر مجموعه کنه ولی ما گول نخوردیم😂😂😂 انقدر حرفای قلمبه  قلمبه میزد که مارو راضی کنه می گفت اره پول زیادی توی این کاره ولی خب ما که می دونستیم اخر این راه پوچه

اخرشم شرکت جمع کرد رفت😑😑😑

پیج منو اگه دوست دارین فالو کنید😍 mezon_kodak_yasna

فامیل نزدیک ما ۲ سال میره اما پیشرفتی نداشته همیشه ماهی ۵ میلیون خرید میکرده الان گفتن ماهب بیست میلیون آیا قانونیه

بادران ?

شما اطلاعی داری راجب این شرکت؟؟؟؟یکی از دوستای همسرم خیلی اصرار داره که ما عضو بشیم.لطفا هر اطلاعاتی که داری بگو 

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
2706