2737
2734
عنوان

همسر من...

459 بازدید | 15 پست

من هروقت حرفی میزنم راجب خودم همسرم یه چیزی داره ک بگه....

مثلا امروز گفتم موهام کلا موخوره داره و اصلا خوشم نمیاد بهم میگع اشکالی نداره یه نفرو دیدم بحدی موهاش کم بود ک کف سرش پیدا بود..... 

یا گفتم میخوام گوشواره درست کنم... میگه تو گوش فلانی دیدم این مدلی بود

یا بهم میگع فلانی رژ نمیزنه چقد لباش سفیده... 

میگم این مدل مانت چطوره بدوزم؟ میگه اینو ندوز... تو تن یکی دیدم فلان مدل بود... خیلی خوشم اومد اونو بدوز... 

بهیچی توجه ندارها... ولیذخدا نکنه یه چیزی راجب زنا بگم...همیشع یه چیزی تو آستین داره

بنظرتون توجهش ب زنا زیادی نیست؟ 

.. 

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حالا خدا نکنه من از یه نفر یه چیزی بگم.... زمینو زمانو بهم میدوزه

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 
2738
احتمالا نمیدونه چ جوری بگه سعی میکنه اینجوری بهت بگه

چیو بگه؟ 

دوست پسر من برعکسه یه چیز عکس میدم یا میخرم میگم خوبه؟میگه نمیدونم باید بپوشی 

اون روز سرهمیمو نشونش دادم آستین نداشت ۲ساعت فکر میکرد مثل سارافونه زیرش باید چیزی پوشید😂

به نظر منم  توجهش زیاده🙄

ولی بعضی مردا بدون هیزی دقت میکنن و یه چیز عادیه 

تا حالا نگفتع ک فلای چ خوشگله ها معمولا اینارو میگع ک بمن بگه از همه بهترم... ولی حس میکنم خیلی توجه میکنه 😒

2706