2733
2739

من یه مقدار پول دستم اومده بود یعنی تو حسابم بود و و کم کم از رو این پول برداشته وخرج شد .همه تراکنش ها پیامکش موجوده ولی نمیدونم دقیقا کجا مثلا کدوم مغازه یا داروخونه یا فروشگاه مثلاپیامک ۴۰هزار تومن کدوم مغازه یا مثلا اون ۷۰۰۰هزار تومنو ووووو کجا خرج کردم شوهرم میگه خب تو بگو این همه پولو کجا خرج کردی من همشو یادم نمیاد 😢 فقط به من بگین امکانش هست بفهمیم ترو خدا چیز دیگه نگین فقط همینو میخوام بدونم

نه فکر نکنم

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥

فک نکنم راهی باشه

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن عزیزم .میتونی از بانک پرینت بگیری اونم فقط تراکنش هارو میزنه

خدایا مرسی بابت نعمت بزرگی ک بعد از دوسال بهم عنایت کردی .ایشالا دامن همه ی بی بچه ها بحق فاطمه زهرا سبز بشه .برا بسلامتی بدنیا اومدن بچم ی صلوات میفرستین؟
2728

پرینت بانک بگیر شنبه بالاخره قبل و بعدش یه چی خریدی که یادت میندازه اون مبلغه واس چی بوده 

من سیب به سیب، انار به انار محکوم به خوشبختی بودم در عصرهای مختلفِ بسیار... 

وا چجور یادت نمیاد مگه آلزایمر داری؟🤯🤯😳

تاکه بودیم نبودیم کسی کشت مارو غم بی همنفسی تا که رفتیم همه یار شدند خفتیم همه بیدارشدند قدرآیینه رو بدانید که هست نه درآن وقت افتادو شکست😘😘
2738

روی رسید خرید که کارت می کشید اسم مغازه و شماره تماس هست

اگه دوست داری کسب و کارت رو رونق بدی ، می تونم بهت کمک کنم طراحی سایت مطابق سلیقه و امکانات که شما نیاز دارید. برای اطلاعات بیشتر بهم پیام بدید
2706