2737
2739
عنوان

از دست شوهرم ديشب خيلي دلخور شدم

976 بازدید | 61 پست

ديشب ساعت ٣شب بود دراز كشيده بودم روتخت خوابم نميبرد داشتم تو اينستا سريال دل ميديدم و كلا تو اينستا چيز ميز نگا ميكردم بضي وقتام شباي قبل باخواهرم چت ميكنم كلا چيزيو تو گوشيم پاك نميكنم ديشب شوهرم خواب بود به سمتم برگشت همون زماني كه به سمتم برگشت من داشتم برنامه هاي گوشيمو ميبستم كه بخوابم با يه لحن بدي بهم گف با كي چت ميكردي سريع پاك كردي گفتم بخدا تو اينستا بودم 

گف تو راس ميگي پشتشو كرد خوابيد انقد ناراحت شدم كه اشكم دراومد واقعا ازدستش ناراحتم صبحم با لحن طلبكار گذاشت رفت سركار 

خيلي دوس دارم ببينم بنظرتون ميشه پيام هاي واتز اپ و تلگرام رو بدم بيرون بك اپ كنن تا روشو كم كنم تا هرچي از دهنم مياد بگم بهش 

بنظرتون چيكار كنم؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

کاری نکردی 

پس نخا چیزیو هم ثابت کنی

پرو نکن همسرتو

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    

طلا که پاکه چه منتش به خاکه

تو چرا باید دنبال اثبات بی گناهیت باشی ،اونه که اولا بابت این فکرش باید شرمنده باشه و عذرخواهی کنه و دوما اون باید اثبات این قضیه باشه. خونسرد و بیخیال باش

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
2706