2737
2739

یه خونه پیدا کردم طبقه آخره

طبقه سومی یه دختر بچه ۴_۵ ساله داره 

به نظرتون ممکنه سرو صدا بیاد در طول روز؟

دنبال یه واحد ساکت هستم آخه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه ديوارا نازك باشه اره مياد وقتي خونه ساكت باشه رو زمين بخوابي

ولي رو زمين نخوابي نمياد

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
2731

با این اوصاف باید بری تو ساختمونی که فقط سالمندان زندگی میکنن.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
با این اوصاف باید بری تو ساختمونی که فقط سالمندان زندگی میکنن.

نه بابا الان تو همین شرایط هستم

بالاییم سالمنده ولی به شدت پر رفت و آمد و در سر و صدا 

به نظرت زوج باشن احتمال سرو صدا کمتر نیست؟

مگه اینکه خیلی صدای تی وی رو بلند کنن یا دعوا کنن

2738
نه بابا الان تو همین شرایط هستم بالاییم سالمنده ولی به شدت پر رفت و آمد و در سر و صدا  به نظر ...

به هرحال تو هرساختمونی بری هم بچه هست هم سالمند هم رفت و آمد هم سروصدا.نمیشه که ساختمون کاملا ساکت.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
زندگی تو آپارتمان همین مشکلات رو داره دیگه دنبال سکوت و... هستی خونه ویلایی بگیر

اونم مشکل سوسک و عدم امنیت و صدای کوچه داره

خیلی بدشانسی آوردم

مامانمینا تو آپارتمان دو واحدی هستن ولی همیشه سکوت مطلق

به هرحال تو هرساختمونی بری هم بچه هست هم سالمند هم رفت و آمد هم سروصدا.نمیشه که ساختمون کاملا ساکت.

میشه بخدا

من سی سال تو آپارتمان های مختلف زندگی کردم خیلی کم پیش اومده سرو صدا بیاد 

البته همیشه ط آخر بودیم از بچگی

ولی اینجا بالاییم یه بلایی سرم آورده که دیگه چشمم ترسبده

انگار شانسیه واقعا هندونه دربسته هست