2733
2734
عنوان

برای جلوگیری از بوی عرق چیکار میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1871 بازدید | 113 پست
فدات بشم عزیز دلم ❤ چشم حتما یکم دربارش تحقیق میکنم اگه بی خطر بود حتما استفاده میکنم 💖 ممنون بابت ...

فدات عزیزم خواهش میکنم وظیفس چون خودم قبل این خیلی اذیت میشدم مخصوصا تو دانشگاه و سرکار خیلی رو اعصابه بخاطر همین درکت میکنم اره بازم تحقیق کن منکه اینقد اذیت شده بودم بس مام و دئودرانتای مختلف امتحان کردم و بی نتیجه بود. حاظر بودم سمت هر چ یزی برم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فدات عزیزم خواهش میکنم وظیفس چون خودم قبل این خیلی اذیت میشدم مخصوصا تو دانشگاه و سرکار خیلی رو اعصا ...

اره واقعا خیلی بده مخصوصا واسه ما جنوبیا 

من خودم یه لحظه تا توی حیاط برم و بیام داخل کلی عرق میکنم

2728
بادی اسپلش چیه؟؟ اسپری یا کرمی هس؟؟ 

اسپری هستش، اکثرا بعد حموم که پوست مرطوب استفاده میکنن

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥
مرسیی❤❤❤❤❤

خواهش گلم😍😘😚😗

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥
جدی؟ کی اینو گفته؟؟ 😳 

آره، یه سرچ بکن، به حرفم میرسی

2738
بادی اسپلشو از حموم اومدیم بیرون بزنم؟

پوستت که مرطوبه بزن رو بدنت

منم علاوه بر دوش روزانه، بعدش که خودمو خشک کردم زینک میزنم. تاثیر خوبی داشته. 

ببخشید این سوالو میپرسم ولی این پماد و که استفاده میکنید خاصیته روشن کننده گی هم داره؟؟؟؟؟؟

خدایا روا مدار که گدا معتبر شود. گر معتبر شود ز خدا بیخبر شود💔ازنظر فیمنیست ها (فمنیست نماها)حقوق زن با مرد برابره  اما حقوق زن با زن برابر نیست😏😏امیدوارم توزندگیت یکی مثله خودت سرراهت قرار بگیره حالا برو فکر کن ببین این نفرینه یادعا برا خوشبختی همه آرزو به دلها دعا کنید😘           منتظران ظهور آگاه باشید حسین را منتظرانش کشتند😔 اسلام به ذاته خود ندارد عیبی هر عیب که هست از مسلمانیه ماست🥰

هیچی مثل لیموترش نیست عالیه اصلا اصلا بو نمیگیره بدنت از حموم اومدی بزن زیر بغلت.  ضرری نداره مفیدم هست برای پوست یبار امتحان کن

خدا کنه همه منتظرا بزودی باردار بشن.خدا کنه همه دخترای مجرد زودی ازدواج کنند دعا هر روز من♥️
هیچی مثل لیموترش نیست عالیه اصلا اصلا بو نمیگیره بدنت از حموم اومدی بزن زیر بغلت.  ضرر داره مفی ...

لیمو ترش تازه باید باشه حتما؟ یا از همین ابلیمو هایی که از سوپری میخریم هم خوبه؟

2706