2733
2734
عنوان

بااین آدم بی فرهنگ چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 647 بازدید | 47 پست
امیدوارم تیکه انداخته باشی😐😂

😆😆😆😆😆😆

کائنات وجودی واحد است همه چیز و همه کس با نخی نا مرئی به هم بسته اند .مبادا آه  کسی را برآوری، مبادا دیگری را به خصوص اگر از تو ضعیف تر باشد بیازاری .فراموش نکن اندوه آدمی تنها در آن سوی دنیا ممکن است همه انسان ها را اندوهگین کند و شادمانی یک نفر ممکن است همه را شادمان کند.

وا چه ربطی ب فرهنگ داره؟ خیلی اسم ها به خاطر طولاتی بودن مخفف میشن ک هم خوش اوا تر بشن هم راحت تر گفته شن حتی تو فرهنگ غرب هم همینطوره مثلا توماس رو تام جانسون یا جانی رو جان کریستین رو کریس دنیل رو دنی صدا میزنن شما یکم حساسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اسم دخترم رو که میخواستم انتخاب کنم خیلی ها مسخره میکردن 

تا بالاخره فاطمه گذاشتم تا کسی نتونه حرفی از توش دربیاره ولی بازم یه عده گفتن سنگینه و..بزرگ شد بین اسم دوستاش خجالت میکشه 

ولی الان اینقدر اسمش رو دوست داره و به خودش میباله که تازه بچه های دیگه به ماماناشون میگن چرا اسم اینجوری واسه ما نذاشتی

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️
2740
اسم دخترم رو که میخواستم انتخاب کنم خیلی ها مسخره میکردن  تا بالاخره فاطمه گذاشتم تا کسی نتونه ...

اسم با اصل و نسب که شخصیت بزرگی باشه خیلی مهمه 

اسم دختر شما هم قصه های زیادی واسه گفتن داره حتما براش تعریف کن 

گل زیبای من نیلوفر 

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️

یه بار دیگه که بهش گفت نیلو بلند به دخترت بگو نیلوفر خانوم خاله جان شما را صدا میکنن بعد رو کن به خاله و بگو خاله جان اسم گل دخترم نیلوفره هر بارم که این خاله رو دیدی جلوش خیلی با دخترت با احترام برخورد کن و نیلوفرجان یا نیلوفر خانوم صداش بزن

من ۲۳ سالمه میتونم شما چی میگی ولی آدم در رابطه با دیگران حق نداره تصمیم بگیره و اظهار نظر کنه ولی و ...

مثل این که کلا اهل حرص و جوش و اذیت خودتی

ببین این حجم عصبانیت و حرص درونی به ما اسیبی نمیزنه فقط خودتو اذیت می کنه 

پس فکر نکن با دور از ادب حرف زدن به من و خاله شوهرت بر میخوره..فقط خودتو از درون پیر می کنه

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ

واقعا اصل حرف استارتر رو كسى متوجه نميشه؟اسم مردمو مخفف مى كنيد شايد مادرش خوشش نياد شايد خودش اگه بزرگه خوشش نياد مگر اينكه پدر و مادرش هم اونطورى صداش كنن واقعا اين موضوع خيلى بديهيه

استارتر  بنظرم اصلا چيزى نگو چون داستان ميشه اگه حوصله داستانو دارى به مادرشوهرت بگو بهش بگه من باشم كظم غيظ مى كنم

😕بي فرهنگي برات تعريف شده؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤