2733
2734
عنوان

عذاب وجدان دارم...شوهرم میره سرکار ..

| مشاهده متن کامل بحث + 627 بازدید | 42 پست
منکه اصن دلم برا شوهرم نمیسوزه...هرچی اون منو اذیت میکته دلش میسوزه منم همنقد میسوزه...معلومه ک دلش ...

انشالله خدا بهت آرامش بده عزیزم

من رهام💜چو تو تخته پاره بر موج رها رها رها من..💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یکبار دو سال پیش شوهرم گفت تو خیلی کارت سخته و اینا 

خیلی زحمت میکشی..من جانگرفته در اومدم گفتم نه کارتو خیلی سخت تره خیلی زحمت میکشی 

حالا همش میگه کار من سخت تره تو راحتی 😒😒😒😒

حالا میره سرکار میره تو اتاقش..زیر کولر گازی... قبلنا چند بار میرفت پای دستگاه

از موقعی کرونا اومده در رو قفل میکنخ و تلفنی کاراشو میکنه 

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
2738

احسنت عزیزم که اینقدر مهربون و قدر شناسی 

همسرمنم کارش با مواد مذاب و کنار کوره دما ۱۰۰۰درجه کار میکنه یعنی دما ۴۰   ۴۵ که ما در حالت عادی تجربه میکنیم  وطاقتش رو نداریم برا اون هیچیه 

منم خیلی دلم براش میسوزه و همیشه ارزوی سلامتی براش میکنم

خوشبحالتون شوهر من ک بیکاره همش تو خونس میخوره میخوابه ازش بدم میاد

برای سلامتی برادر ۷سالم یه صلوات بفرست💜 اللهم صل الله محمد وال محمد💜بچه ها دعام کنید شنیدم دعای نی نی سایتیا خیلی گیراست دعا کنید زندگیم روبه راه بشه خیلی مشکل دارم منم همتونو دعا میکنم خدای بزرگ هرچی رومیخوایید بهتون بده مرسی دوستتون دارم😘
شوهر منم شغلش رو تغییر داده توی گرما بوشهر میره ماهیگیری 😔 مثلا امروز رفته هوا هم خیلی گرمه ساعت ۵ ...

وای من یبار اومدم بوشهر تازه تو پاییز حالم بد شد از گرما 🤕🤕🤕

تن و بدنش سالم و عشق پایدار باشه سخته کارش

احسنت عزیزم که اینقدر مهربون و قدر شناسی  همسرمنم کارش با مواد مذاب و کنار کوره دما ۱۰۰۰درجه ک ...

کنار کوره واقعا سخته ..محل کار شوهر م کوره دارن ... میگه اصلا نمیتونم نزدیک بشم ..خدا قوتش بده

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
2706