2733
2739
عنوان

خواستگار سنتی

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 51 پست
چایی رو بهتره من ببرم یا مامانم؟!  مامانم زیاد خودمونی میشه  اعتماد ب نفسم کم شده همش می ...

من همیشه مامانم میبرد ولی میوه رو که از قبل رو میز گذاشته بودیم من پذیرایی میکردم.مامانت اشتباه میکنه نباید زود خودمونی بشه .خودت هم سعی کن گاهی یه لبخند بزنی.کدوم شهری؟

نمیدونم متنفر اون لحظه هام که انگار میخوان کالا بگیرن من اصلا سنتی دوست ندارم😔کاش به این طریق ازدوا ...

وای عین منی منم متنفرم از اینک عین یه جنس بیان دید بزنن 

ب مامانم میگم دلم میخاد خودم با یکی آشنا بشم متنفرم از سنتی 

تو مرا جان و جهانی ❤️ چه کنم جان و جهان را

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکیشون خواهرش منو معرفی کرده بود رفتیم همو دیدیم حرف زدیم،شبش من داشتم با خواهرم نقشع جهیزیه میکشیدی ...

اینا فازشون با خودشون مشخص نیس 😬

2728
رفتار مهمه اما قسمت هم هست..شاید قسمتت هنوز نشده..قبل از اینکه کسی بیاد خواستکاریت چه افکاری میاد سر ...

همش میگم اینم مثه دفه های پیش میان و میرن 

از چند روز قبل این افکار تو ذهنمه که من یه مشکلی دارم 

چرا نمی‌پسندن و... 

نمیدونم متنفر اون لحظه هام که انگار میخوان کالا بگیرن من اصلا سنتی دوست ندارم😔کاش به این طریق ازدوا ...

اینجوری فکر نکن، خودتو جای مادرش بذار عزیزم یه عمر پسر بزرگ کرده نگران آیندشه با این اوضاع جامعه که دخترا مون اصلا مثل قبل نیستن. پسر دار شدی نگرانی‌ میفهمی. 

بعدشم نمیشه بذاری پای بدجنسی مادر یا اینکه پسر بی عرضه اس چون یسری پسرا کلا این مدلی ان که خودشون دنبال زن نمیرن یا کیس مناسب سر راهشون نبوده

ممنون عزیزم  بدون روسری بهتره؟!

از نظر من بپوشى بهتره

بعد اگه افتاد ديگه تلاشى براى پوشيدنش نكن 😄

موهات اگه بلنده اتو بزن و باز بذار

حواست باشه ارايش غليظ نكنى

اين فكر كه اونا شما رو نمى پسندتم از سرت بنداز بيرون به قول دوستان قسمت نبوده نه اينكه مشكلى داريد

ازدواج سنتى هميشه همينطور بوده

2740
همش میگم اینم مثه دفه های پیش میان و میرن  از چند روز قبل این افکار تو ذهنمه که من یه مشکلی دا ...

نباید این حرفها رو بزنی...وقتی این حرفها رو به کائنات میزنی اونها تمام تلاششون رو میکنن تا تو به چیزهایی که تکرار میکنی برسی..

منم قبلا هر کی میومد میگفتم اه  نمیخوام دوسشون نداشتم..هر کی میومد میگفتم اینم مثل قبلی..

اما ایندفعه یکی اومد قبلش دقیقا یادمه رفتم حمام زیر دوش با خودم تکرار میکردم این همونه که میخام..دقیق تصور میکردم که از ش خوشم اومد.ظاهرش رو..میگفتم من مطمئنم ازش خوشم میاد..

و دقیقا همونی بود که میخواستم..

پس فکرای خوب کن..تو هیچ مشکلی نداری.چرا مگه مشکل جسمانی داری؟

دکتر چاووشی میگفت چرا قبل رفتن سر قرار نمیگین اگه من نپسندیدمش چی؟اگه ازش خوشم نیومد چی؟اگه رفتارشو دوست نداشتم چی؟اینها هیچ کدوم خودخواهی نیست بلکه عزت نفسه..

اهوم دیگه میشینم..بعد ازم سوال میپرسن منم کوتاه جواب میدم.زیادم  بهشون نگاه نمیکنم.

موقع صحبت كردن خيلى مهمه به چشماى طرف مقابلت نگاه كنى حالا نه تو خواستگارى كلا ميگم

ارتباط چشمى تاثير زيادى تو رفتار طرفين داره

امتحانش كن

اینجوری فکر نکن، خودتو جای مادرش بذار عزیزم یه عمر پسر بزرگ کرده نگران آیندشه با این اوضاع جامعه که ...

ولی بودن کسایی که همه دخترا رو امتحان کردم اخر سر میان کلفت میگیرن واسه خودشون همین پسرا رو من دیدم که بعد ازدواج انقدر بدبینن که خودشون تعیین میکنن زنشون کجا برن کجا نرن

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد⁦♥️⁩                                                          
ولی بودن کسایی که همه دخترا رو امتحان کردم اخر سر میان کلفت میگیرن واسه خودشون همین پسرا رو من دیدم ...

خب اینا که میگی ربطی به سنتی بودن نداره و تو ازدواج مدرن هم اتفاق می افته

بدون روسری دیگ؟!!!  مامانم زود خودمونی میشه مثلا از همه چی حرف میزنه

نه .لزومی نداره روسری نپوشی . ی روسری یا ی شال حریر ک مناسب این فصله هم سرت کن 😘

ب مامانت هم بگو بیا ایندفعه ی برخورد دیگ کنیم شاید دیگ مثل سری های پیش نشه

از نظر من بپوشى بهتره بعد اگه افتاد ديگه تلاشى براى پوشيدنش نكن 😄 موهات اگه بلنده اتو بزن و باز ب ...

ممنون از راهنمایی هات گلم 

2706