2733
2739
عنوان

خواستگار سنتی

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 51 پست
یه کوچولو ارایش کن زیاد نباشه سعی کن اروم و باوقار باشی زیاد تو جمع صحبت نکن بذار فقط مامانت حرف بزن ...

شلوار پارچه ای رنگ روشن فقط مشکی دارم 

میوه اینارو خودم ببرم یا مامانم؟! 

تو مرا جان و جهانی ❤️ چه کنم جان و جهان را

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من زیاد زوم نمیکنم رو صورتشون..تا سوالی نپرسن حرف نمیزنم..بیشتر مادرم صحبت میکنه..

پذیرایی رو خودتون میبری یا مامانت؟ چایی رو چی؟

خودت مرتب باشی شومیز و شلوار بدون روسری .پذیرایی شربت ومیوه.

چایی رو بهتره من ببرم یا مامانم؟! 

مامانم زیاد خودمونی میشه 

اعتماد ب نفسم کم شده همش میگم شاید عیب از منه

2728
شلوار پارچه ای رنگ روشن فقط مشکی دارم  میوه اینارو خودم ببرم یا مامانم؟!

میوه رو با بشقابا بدار رو میز باشه اول شربتا رو خودت بیار بگیر خیلیم تروم حرکت کن تند تند راه نرو یکم بشینین حرف بزنین بعدم بشقابارو بذار شیرینیارو از رو میز وردار براشون تعارف کن بعدم میوه هارو بگیر 

نه زياد صميمى شو نه زياد خشك و رسمى  مثلا موقع  صحبت كردن زياد كشش نده خلاصه و مفيد حرف ب ...

ممنون عزیزم 

بدون روسری بهتره؟! 

پذیرایی رو خودتون میبری یا مامانت؟ چایی رو چی؟

من هیچی نمیبرم...من کلا توی آشپزخونه ام..بعد مامانم مثلا میره باهاشون سلام علیک وقتی میاد چایی ببره منم باهاش میرم یه سلام آروم میکنم.و میشینم.

نه عزیزم اینجور فکر نکن نه برخوردتون بده نه دور از جون خودتون. 

فقط قسمت نیس

مطمئن باش زمانش که برسه و قسمت که باشه هر دو طرف به دل هم میشیننو همه چی جور میشه

2740
چرا؟ 

نمیدونم متنفر اون لحظه هام که انگار میخوان کالا بگیرن من اصلا سنتی دوست ندارم😔کاش به این طریق ازدواج نکنم

خیلیم پیگیر میشن زیاد رو میدی به این زنای منفور فکر میکنن خبریه 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد⁦♥️⁩                                                          
میوه رو با بشقابا بدار رو میز باشه اول شربتا رو خودت بیار بگیر خیلیم تروم حرکت کن تند تند راه نرو یک ...

چه پروسه  استرس اوریه 

شما سنتی ازدواج کردی؟ 

ینی خبری ازشون نمیشه؟! 

یکیشون خواهرش منو معرفی کرده بود رفتیم همو دیدیم حرف زدیم،شبش من داشتم با خواهرم نقشع جهیزیه میکشیدیم پیامک داد دختره بم گف پدرم مخالفه ببخشید و اینا یکیم داداش دوستم بود اومد دیدیم همو بعد خواهرش گف خوشش اومده و اینا مام تحقیق کردیم گفتیم اوکی دیگه اصلا خبری نشد ک نشد😁

من هیچی نمیبرم...من کلا توی آشپزخونه ام..بعد مامانم مثلا میره باهاشون سلام علیک وقتی میاد چایی ببره ...

بعد وقتی مامانتون چایی میبرن و پذیرایی شما همونجا کنارشون میشینی؟ 

2706