2733
2734
عنوان

من نمیدونم باید با زندگیم چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 487 بازدید | 60 پست

منم یه مدت طولانی حالم افتضاح بود سعی کردم اصلا به مشکلم فکرنکنم مطمعنا هرکس جای من بود کم میاورد اما من بخاطر بچه هام خودمو سرپا نگه داشتم و زدم به بی خیالی و توکل کردم بخدا

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

من ک همش گریه میکنم

خیلی خستم دیگ حوصله ندارم

عشق از همانجايى شروع شد كه حالمان به هيچ چيز خوش نشد الا دوست داشتنش...  🧡💛 پسرم منو بابایی عاشقتیم 😍 خیلی خوشحالم که خدا لایق دونسته و تو رو به ما داده. خدایا شکرت بابت هدیه قشنگی که به ما دادی 🙏🏻😍❤️
الان چطوری؟

عاااالیم اصلا به چیزای بد فکرنکن آهنگ بزار توخونه ورزش کن اگه بچه داری با اونا خوش بگذرون بچه ها که گناه ندارن ما شدیم مادرشون فقط به اونا فکرکن

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼
چن سالته چرا اینطوری شدی شرایطتت بگو

۱۹ سالمه 

اوووو انقد طولانیه الان حالم ی جوریه ک دیگه همه علاقه هامو از دست دادم اصلا بی حس شدم ولی صدا م در نمیاد 

خودم حس میکنم نیاز دارم پیش ی روانشناس اما کسی نمیبرتم اصلا ب کسی بگم مسخرم میکنن

من حتی خودمم درست نمیشناسم چ برسه ب بقیه🙃
2706