2737
2739
عنوان

چرا اکثریت مادرا بعداز بچه دارشدن پشیمون میشن؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 1239 بازدید | 126 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس منظورت اینه که بیشتر اون بهونه ها بخاطر اخلاقای شوهرآدمه؟

منکه اینجوریم..بقیه هم شاید اینطور باشن..من از زمانی باردار سدم زندگیم دیگه خراب شد..اعصابم نمیکشه..حوصله هیچی رو ندارم..البته هرچی بچم بزرگتر و عافل تر میشه منم راحت تر میشم..الان دوسالشه..

هیچوقت کسی رو  قضاوت نکنید سرنوشت انقدر دنبالتون میکنه تا تو یه کوچه بن بست شما رو تو همون شرایط قرار بده🙂
عزیزم.. یه جورایی مثل ازدواج میمونه چجوری متاهلا به مجردا میگن ازدواج نکنی هااااا.... اینم تقریبا ه ...

چه تشبیه جالبی.من وقتی مجردبودم همه از متاهلی بدمیگفتن الان که ازدواج کردم میبینم همه چی خوبه و خیلی راضیم  درموردبچه هم انقد بدگفتن چشمم ترسیده

2728
خیلی شیرینه خیلی سخته. بنظرم زندگی بدون بچه بی هدف وتکراری

یکی تو یه تاپیک دیگه همینو گفت... بقیه خوردنش.... که مگه دیوونه ایم مادر بشیم.... که ازدواج کردیم چه دلیلی داره بچه دار بشیم... که.......... 

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
واقعا اینجور نیست  وقتی بچه دار میشی مردا مطمئن میشن اسیرت کردن و تو رفتنت سخت میشه با یه بچه ...

چه دل خونی داری

هرکی ذاتش درست باشه قبل و بعد بچه دار شدن همونه که هس عوض نمیشه

2740

سلام

من فکر میکنم بیشتر بخاطر خستگی مسئولیت هاست 

وظایف خانه و بچه داری با هم روی دوش خانم‌ها می افته مردها غالبا فقط ناراضی هستندکه رابطه خصوصی شون با همسر دچار مشکل شده ولی بار روانی این قضیه فقط روی مادر هست

اگر قبل بچه دار شدن مطالعه کنن و آگاهانه جوانب این کار رو بسنجند و مهم تر اینکه پرستار یا خدمتکار بگیرند بچه داری خیلی هم شیرین هست

بعضی وقتا هم آدم‌ها تصمیم میگیرند این چیزا رو تجربه نکنن و از خاله ی بچه های شیرین بودن لذت ببرند 

این تصمیم هم بسیار قابل اخترام هست

😁
چیا می خوری بدنت مقاومت میکنه .من چرا فقط خستم 😩😩

منم خيلي الان ها حس كسالت دارم مخصوصا براي زايمان هاي پشت سر هم خيلي بي قوه شدم 

بچم وزن نداره دكتر گفته جفتم امده پايين😭 

بنظرم هرچي ب زايمان هاي بالاتر ميريم عرارض هاي بارداري خودش نشون ميدن

بعضي وقتا فكر ميكنم دارم خواب ميبينم منتظرم يه شوك وارد بشه بيدار بشم ببينم اهه اين ك همش خواب بود عسلم مامان هلما و هليا و منتظر يه ني ني ديگ🤦‍♀️ 
خدا هر پنج تاتون رو حفظ کنه

مرسي عزيزم همچنين شما رو

بعضي وقتا فكر ميكنم دارم خواب ميبينم منتظرم يه شوك وارد بشه بيدار بشم ببينم اهه اين ك همش خواب بود عسلم مامان هلما و هليا و منتظر يه ني ني ديگ🤦‍♀️ 
منم خيلي الان ها حس كسالت دارم مخصوصا براي زايمان هاي پشت سر هم خيلي بي قوه شدم  بچم وزن نداره ...

دختر یکی دوتا ۴ تا زودنیس برات میزاشتی تا سن ۳۰ .دندونات وضعشون چه طور .

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
2706