2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با برنامه ایوا

اها.عزیزم من امروز خواسم از طریق برنامه ایوا بفروشم بعد اخرسری واسه تایید کد میره رو یه خط قدیمی که دیگه ندارمش چکار کنم ؟تو  سامانه شماره تغییر دادم ولی فایده نداره

2731
2738
اها.عزیزم من امروز خواسم از طریق برنامه ایوا بفروشم بعد اخرسری واسه تایید کد میره رو یه خط قدیمی که ...

من خطم از اول یکی بوده باید اون خطو فعال کنی

خو کامل بگو دیگه چرا تیکه تیکه میگی😑چطور فروختی از طریق بان یا برنامه ای چیزی

من اود ازاد کردم سهامو بعد با اپلیکشن بانک هفت خرداد فروختمش دیروز اومد ب حشابم

من سهام عدالت دارم ولی تازه فهمیدم و شماره شبا ندارم  ینی الان اقدام کنم نمیشه؟

عزیزم مهلت ازادسازیش تا ۱۵ خرداد هست.فردا صبح برو بانک شماره یکی از کارت بانکیت که به اسم خودته به بانک بگو ثبتش کنه واسه شماره شبات بعد اگر میخوای سهامتو بفروشی فقط تا فردا شب وقت داری .وقتی رفتی بانک شماره شبات رو درست کردی بعد از طریق گوشی وارد سامانه سهام عدالت شو مشخصاتتو وارد کن بعد به روش مستقیم سهامتو ازاد کن.اگرم قصد فروشش رو نداری میخوای زیر نظر دولت باشه که واست سالانه سود بریزه کاری نمیخواد بکنی خود به خود به روش غیر نستقیم فعالش میکنند

کلادهرروشی رو بخوای انتخاب کنی باید اول شماره شبات رو درست کنی فردا حتما برو بانک شماره شبات رو درست کن.شوهر خواهر من مثل شما نمیدونس سهام داره بعد که فهمید رفت بانک کارشو درست کرد

اول ازاد سازی بعد بانک ازطریق برنامه ایوا فروختم

چرا من یه هفته هست فروختم پول نیومده به حسابم

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏
2706