2737
2734
نمیشه نترسید. انقد سرچ کردم دارم دیوونه میشم. تمام آزمایشاتشم اوکی بوده. فقط قطر سرش چند روز کمتره. ...

واي من سر دخترم كلا مريض شدم از ماه هفت به بعد فقط بگم تو نت اصلا نرو كه اعصابت خراب ميشه هركاري دكترت ميگه همونو كن

روزی چنان دری به روت باز میشه که بخاطر همه درهایی که به روت بسته شدن خداتو شکر میکنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره خدایی تو نت ادم میچرخه دیوونه میشه. من از دوتا دکتر پرسیدم گفتن تو سونوهای بعدی باید چک شه. اشت ...

عزیزم زیاد به خودت استرس نده زیاد تو گوگل نچرخ که من وپاک دیوونه کرد یه روزی میاد که افسوس این استرسای الکی ومی خوری

2731
واي من سر دخترم كلا مريض شدم از ماه هفت به بعد فقط بگم تو نت اصلا نرو كه اعصابت خراب ميشه هركاري دكت ...

اره به خودم قول دادم نرم دیگ

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم زیاد به خودت استرس نده زیاد تو گوگل نچرخ که من وپاک دیوونه کرد یه روزی میاد که افسوس این استرس ...

خدا از دهنت بشنوه. امیدوارم روزای خوب برسه

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم متوجه مشکل بچم نشدن تو سونو و بعد به دنیا اومدن فهمیدیم مشکل قلبی داره و الان 18 ماهشه و کلی گرف ...

خیلی سخته...منم با پزشکا که مشورت کردم همه میگن هرچه زودتر به دنیا بیاد و بره زودتر راحت میشه... دنبالم که پزشکی پیدا کنم زودتر کمک کنه‌‌..

گفت آسان گیر برخود کارها کز روی طبع ‌/ سخت میگیرد جهان بر مردمان سخت کوش
اره خداروشکر دکتری ک معاینه بعد زایمان نی نی و انجام داد فک کن با گوشی فهمید اما متخصص نوزاد ک من ان ...

اره خداروهزار مرتبه شکر که خوبه خوشحال شدم اره واقعا باید سونوگراف ومتخصص خوب پیدا کرد

۹/۹/۹۹تو خونه خودم با نینی سالمی که تو شکممه روزی هزار بار خداروشکر می کنیم واسه رسیدن به ارزوهام واسم صلوات بفرست مهربون 😍😘
2740
منم متوجه مشکل بچم نشدن تو سونو و بعد به دنیا اومدن فهمیدیم مشکل قلبی داره و الان 18 ماهشه و کلی گرف ...

عزیزم مشکل چیه؟؟

۹/۹/۹۹تو خونه خودم با نینی سالمی که تو شکممه روزی هزار بار خداروشکر می کنیم واسه رسیدن به ارزوهام واسم صلوات بفرست مهربون 😍😘
نگفتن به چی ربط داره مشکل قلبی بچه 

گفتن کاملا اتفاقی رخ داده چون من هیچ کدوم از فاکتورای دخیلشو نداشتم 

مشکل دریچه قلب 😢😢

انشالله حالش خوب میشه عزیزم دعات میکنم هم خودتو هم بچه گلتو

2706