2726
ازتون خواهش میکنم چه دکتر گفت چه نگفت حتما ۱۸ هفته پیش فوق تخصص قلب کودکان برید اکو انجام بدید. از ن ...

واقعا اکو قلب خیلی مهمه هزینشم چندان بالا نیس ولی تضمین سلامتی قلب بچست

۹/۹/۹۹تو خونه خودم با نینی سالمی که تو شکممه روزی هزار بار خداروشکر می کنیم واسه رسیدن به ارزوهام واسم صلوات بفرست مهربون 😍😘
خیلی سخته ولی شکر که بچم اذیت نشد بیاد دنیا وبره زیر تیغجراحی واسه یه ذره نفس کشیدن کبود بشه دردشو ت ...

اره اینم حق داری من تو همون سنوی ضربان قلب دکتر بم گفت ضربان قلبش بالاس بعد ک دنیا اومد فهمیدیم ک ی سوراخ تو قلبش داره 

خدا گر ز حکمت ببندد دری

ز رحمت گشاید در دیگری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره اینم حق داری من تو همون سنوی ضربان قلب دکتر بم گفت ضربان قلبش بالاس بعد ک دنیا اومد فهمیدیم ک ی ...

خدابزرگه عزیزم الان نینی تون خوبه ؟

۹/۹/۹۹تو خونه خودم با نینی سالمی که تو شکممه روزی هزار بار خداروشکر می کنیم واسه رسیدن به ارزوهام واسم صلوات بفرست مهربون 😍😘

من الان همه بهم میگن ژنتون معیوبه فلانه بهمانه ولی همه دکترا بهم گفتن هیچ ربطی به ژنتیک نداره حالا میخوام برم ازمایش بدم

2728
خدابزرگه عزیزم الان نینی تون خوبه ؟

اره خداروشکر دکتری ک معاینه بعد زایمان نی نی و انجام داد فک کن با گوشی فهمید اما متخصص نوزاد ک من انتخاب کرده بودم نفهمید بعد بردم پیش فوق تخصص قلب کودکان گفت اره ی سوراخ ریزی هست الان هم خداروشکر خوب خوب شد میدونی بیشتر این مشکلات جنین ب حرفه ای بودن سنوگرافیست و متخصص کودک داره 

چرا انقد بچه دار شدن سخت شده. من از دیروز فهمیدم سر بچم چند میل کوچیکه دارم تلف میشم. درکت میکنم خدا سر هیچ مادری نیاره. یا از اول بچه رو نده یا میده سالم نگهش داره

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم امیدوارم خدا به دلت ارامش بشه

اره واقعا خیلی دکتر منم تاکید کرد برای اکوی قلب جنین فقط پیش فوق تخصص قلب کودکان برم

دختر نازم غافلگیرمون کرد و بیست روز جلوتر تشریف فرما شد☺️
چرا انقد بچه دار شدن سخت شده. من از دیروز فهمیدم سر بچم چند میل کوچیکه دارم تلف میشم. درکت میکنم خدا ...

نترس سونوگرافي اونقدرام دقيق نيس وزن دختر منو سه روز قبل زايمان گفت ٢٥٠٠ ولي دخترم با وزن ٣١٠٠دنيا اومد

روزی چنان دری به روت باز میشه که بخاطر همه درهایی که به روت بسته شدن خداتو شکر میکنی
چرا انقد بچه دار شدن سخت شده. من از دیروز فهمیدم سر بچم چند میل کوچیکه دارم تلف میشم. درکت میکنم خدا ...

منم سر بچه دومم پیر شدم فکر می کردم تیرویید داره سرش بزرگتره سنگ کلیه داره خلاصه هزار تاچیز دیگه ماک پیر شدم یه بارن فکر کردم پرده گوشش پاره شده که دکتر کلی بهم خندید ولی دست خودم نیست بیشتر عامل این فکراهم ابنترنت نی دونم

نترس سونوگرافي اونقدرام دقيق نيس وزن دختر منو سه روز قبل زايمان گفت ٢٥٠٠ ولي دخترم با وزن ٣١٠٠دنيا ا ...

نمیشه نترسید. انقد سرچ کردم دارم دیوونه میشم. تمام آزمایشاتشم اوکی بوده. فقط قطر سرش چند روز کمتره. امیدوارم اشتباه شده باشه.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من با اینکه در ۱۸ هفته پیش رئیس انجمن رادیولوژی دکتر صانعی اکوی قلب انجام داده بودم متوجه مشکل قلبی ...

منم متوجه مشکل بچم نشدن تو سونو و بعد به دنیا اومدن فهمیدیم مشکل قلبی داره و الان 18 ماهشه و کلی گرفتاری و زجر کشیدیم خیلی سخت بود 

برام دعا کنین.. امیدوارم همه تون بچه های سالم داشته باشید...

عزيزم خدا به دلت صبر بده خيلي سخته باردار باشي و منتظر آخرشم اين بشه

روزی چنان دری به روت باز میشه که بخاطر همه درهایی که به روت بسته شدن خداتو شکر میکنی
منم سر بچه دومم پیر شدم فکر می کردم تیرویید داره سرش بزرگتره سنگ کلیه داره خلاصه هزار تاچیز دیگه ماک ...

اره خدایی تو نت ادم میچرخه دیوونه میشه. من از دوتا دکتر پرسیدم گفتن تو سونوهای بعدی باید چک شه.

اشتباه کردم باید آنومالی میرفتم پیش دکتر پیری. بخاطر هزینش رفتم نیلو. اونم گفت سر بچه خربزه ای هست. یعنی قطرش کمه اما دور سرش خوبه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706