2737
2734
عنوان

من از خودم خجالت میکشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1387 بازدید | 81 پست
به شوهرمم نگفتم پس بخاطر چی بچرو سقط کردم شوهرم بده ولی به بقیه افتضاح بازم میبینم به من بده خودش نم ...

یا قمر بنی هاشم چه طور رفته اسلحه گیر آورده مجوز داره؟؟؟؟؟!!!! میدونی میتونی بری یواشکی لوش بدی .

ولی اینکه اون بچه رو سقط شده من تائید نمیکنم آخه مثل قتله و غذاب وجدان داره تا آخر عمر

ببخشید فوضولی نباشه میخوای سقط کنی

من مجردم. واسه دوستم میخوام. شوهرش اوضاعش داغونه باردار شده شوهرشم نمیده یک هفته س داره زعفرون میخوره کلی کارا کره از پله خودشو پرت کرده نمیشه که نمیشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سه تومن رشوه داد مجوز گرفت بعدشم من بخاطر خودبچه این کارو کردم 

نباید میذاشتین شما رو به عقدش دربیارن شما فقط۱۶ سالت بوده اینکار درستی نیست شما تو سنی بودی که باید آیندتو میساختی و حسابی درس میخوندین البته نمیدونم درس میخونین یا نه ولی هنوزم دیر نشده توکل کنین و ازش جدا شین و ادامه بدین برای اون بچه هم حسابی توبه کنین انشاءالله ببخشه خدا 

من مجردم. واسه دوستم میخوام. شوهرش اوضاعش داغونه باردار شده شوهرشم نمیده یک هفته س داره زعفرون میخور ...

بابا این چه کاریه نباید این کارو کنه سلامتی جسمی وروحی خودش به خطر میوفته و یه قتلم میوفته گردنش

2738
من عمم چندبار آی وی اف کرد ج اب نکرفت خودخودکی چند ماه پیش بعداز ۲۰سال دامنش سبز شد ایشالله خدابهت ی ...

منم عمم ای وی اف و اینا کرد ولی باردار نشد،

دیگه بیخیال شده بود که دید باردار،

زن پسر دایی بابامم بیچار باردار نشد کلی ازمایش گرفتن فرستادن کشور دیگ ولی دیگع کلا جوابش کرده بودن،شوهره هم بچه میخواست،میخواست زن بگیره زنش گفت طلاقم نده نگهم داشته باش کاراتون و میکنم ولی طلاق نده ابروم میره ،شوهرع هم قبول کرد رفتن خواستگاری همه کارو انجام دادن صبح که قرار بود عقد کنن برادرشوهرش خواب میبینه زنداداشش بارداره میره به داداشش میگه داداشه میگ نه بابا برادرشوهر میبرتش ازمایشگاه میبینع زنه باردار اونم دوقلو بد ۱۴سال

زن پسر عمه شوهرم باردار نمیشد دکتزا گفتن باردار نمیشه ید ۶سال رفتن از پروشگاه بچه اوردن الات دخترع ۹سالشه پارسال باردار شده یه دختر نازم داره،

همسایمونم بچه دار نمیشد آی وی اف کردن ۷تا جنین کاشتنهمه رد شد خودش یهو باردار شد

همه حکمت خداست ،

💕💞
2706