2733
2734
عنوان

تعیین جنسیت دختر قبل از بارداری

3238 بازدید | 20 پست

سلام 

دوستای گلم من میخوام اگر خدا بخواد تیر یا مرداد اقدام کنم 

اگر پزشک خوب میشناسین تو تهران یا روشی رو امتحان کردین و جواب گرفتین ممنون میشم بهم بگین

من رژیم گرفتم سر پسرم خدا کمک کرد و جواب داد

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
من رژیم گرفتم سر پسرم خدا کمک کرد و جواب داد

خدا رو شکر🥰🥰😍😍

من خیلی گشتم برای دختر شدن بچه هم اطلاعات خیلی جامع و کاملی نیست هم اینکه غذاهایی که برای دختره خیلی محدوده

اصلا ب نظر من دنبال دکتر نباش همشون که ادعا دارن دکون بازار باز کردن 

توی نت بگرد مطالعه کن

طب سنتی و روش های علمی 

همون اندازه که روش دکترهایی ک ادعا میکنن احتمال بالا میبره همون اندازه با تحقیق خودتون هم ب نتیجه خواهید رسبد 

منم میخام اقدام کنم یه پسر دارم دوست دارم این یکی دختر بشه

انشاالله که یه دختر سالم و صالح نصیبت بشه دوستم😍😍

من هنوز هیچ کاری انجام ندادم این ترم درسم تموم میشه و تازه تصمیم گرفتیم که بریم سراغ آزمایش های قبل بارداری و کار های اولیه رو انجام بدیم

باز هم راضیم به رضای خدا هرچی که باشه سالم باشه

من مجردم امامیدونم که تنهاروش صددرصدی ivfهستش خواهرم بقیش فقط احتماله 

بله درست میگین شما ❤️اما اولا که هزینه اش زیاده بعدش هم فکر کنم برای کسانی که بچه اولشون هست انجام نمیدن

انشاالله که یه دختر سالم و صالح نصیبت بشه دوستم😍😍 من هنوز هیچ کاری انجام ندادم این ترم درسم تموم ...

ممنون عزیزم انشاالله هرچی خیره برای هممون رقم بخوره 

همچنین شما

من حتی اسم دختر هم انتخاب کردم 

امیدوارم اگر خیره خدا بهم بده

2706