2733
2734
واسه منم دعا کن دادگاه ها همه به نفع من شه قاضی یه طرفه حکم طلاق بده 

خیلی سخته یه طرفه من چند سال دویدم نشد با اینکه طرفم معتاد بود و مهریه نداده بود و چند سال نفقه 

پسر قشنگم میلان جون  همه زندگیمه❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اضطراب واسه چی؟ میری مدارک میدی یه نامه میده میری واسه تست بارداری دو ساعت بعدش جواب آزمایشت میاد میبری میدی به محضر دار تموم میشه میره

شده هی گم بشوی در خودت و دم نزنی؟!  من غریبانه ترین حالت دردم بخدا....
آق تقی؟ چرا🤦‍♀️😁

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣عاشقتم

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍
منو کتک زده ولی فقط یه نامه دارم واسه بقیه ش شاهد تهمت زنا بهم زده دوربین تو خونه کار گذاشته اصلا ...

طرف منم داغون بود عوضی فراری بود چند سال آخرش پول دادم بهش اومد توافقی 

داداش منم از یه خانواده سرشناس دخترگرفت مراسم عقد لباس اتیلیه همه چی شب سومی فهمیدیم عروس افسردگی شدید داره جوری که توهم میزد توهین تهمت یک هفته باهم خوب بودن دیگه داداشم اولش راضی نمیشد یعنی نمیتونست قبول کنه حتی بخاطر قرص های که مصرف میکرد نازا بود دختره یکسال طول کشید تا طلاق گرفتن.این وسط داداش من20 10میلیون دوسال پیش ضرر کرد ولی 6ماه بعد عقد کرد بایه دخترباشعورخانم الانم نزدیک عروسیشون هست

از وقتی دلمون خواست یه فرشته خدایی به دلمون بیاره.هرروز هر ثانیه رو لحظه ب لحظه انتظار کشیدم ماه اول ماه دوم ماه سوم ماه چهارم .....یه روز عقب مینداختم ذوق مرگ یه هفته قبل پریودی استرس روز شماری میکردم اما الان ریلکس ........به مرحله ای رسیدم که فقط ریلکسم خودمم همیشه میگفتم مگه میشه کسی ریلکس باشه.دقیقا 16روزه عقب انداختم بی بی چک منفی با چه ذوقی گفتم شاید بی بی منفیه برم ازمایش ... ازمایش دادم منفیه برام مهم نیست به این حرف رسیدم که خدا میگه من به موقعه نی نی تو دلت میزارم پس اگر پریود شدی گریه نکن یا اگر عقب انداختی خوشحال نباش تا من نخوام نمیشه
منو کتک زده ولی فقط یه نامه دارم واسه بقیه ش شاهد تهمت زنا بهم زده دوربین تو خونه کار گذاشته اصلا ...

اگه بتونی از طریق ترک انفاق کارتو پپیش ببری اونم اگه نیاد پول نفقه رو بریزه میتونی طلاق بگیری