2737
2734
عنوان

چ درختی بکارم که زودبزرگ شه

| مشاهده متن کامل بحث + 892 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم

پس گردو و زردآلو و هلو و گیلاس از همه بهتره

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2731
ن بابا الان میگی.مستقل بودن یچیزدیگست.مادرشوهرمنم خوبه ولی تنهایی بهتره

دایی من تو حیاطش هلو انجیری داشت عجب چیزی بود اینو حتما بکاردرخت گردو هم سایش خوبه گردو یک سالتونم میده 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2738
خونه خودمه.اتفاقاپاییزمیرم خونه جدیدم

خب پس برو به سلامتی بکار 

دست راستت رو سر من دعا کن منم خونه بخرم 

توت زود میوه میده ولی نسبتا دیر بلند میشه

بدیشم اینه که میوه هاش میریزه حیاط کثیف میشه

بوته ی یاس زود رشد میکنه و به شدت خوشبو و قشنگه ولی سایه و میوه نداره

انجیرهم درختش خوبه

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
خونه خودمه.اتفاقاپاییزمیرم خونه جدیدم

گل سرخ و گل محمدی هم حیاط رو هم زیبا میکنه هم خوشبو ازونم حتما بکار

غیر انگور فقط انار و گردو و به میتونی بکاری چون بقیه رو گنجشک نابود میکنه

انا رو هم نابود میکنه خونه مامانم درخت انار دارن اونایی که از وسط باز شدن همه رو خوردن گنجشکا فقط گردوشونو نمیتونن بخورن😐

اللهم صلی علی محمد و آل محمد