2733
2739

ان شالله عزیزم....باردار باشی...هنوز که زوده برای اینکه بدونی بارداری یا نه....اگه مشکلی نداشته باشی و خدا بخواد میشه

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا بزار.چهار روز گذشته از پیک سیکلت عزیز  

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
2728

فولی هات که خوب بوده،ان شاالله بارداری

ولی روز هجدهم واسه تشخیصش خیلی زوده

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤

اگ رابطه ی محافظت نشده داشته باشیم اگ قرص اورژانسی بخایم بخوریم تا کی فرصت داریم بخوریم این قرصو؟یعنی چن ساعت بعد رابطه؟؟؟قرص ال دی هم جواب میده؟

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )
2738

انشاا.. ک ثمر بده براتون

ولی شماالان دوروبرای تخمک گذاری هستین  3.4روز جلوتریاعقب ترش تقریبا.

علایم بارداری توهفته 5و6 خودشو نشون میده اینایی ک توفیلما میبینین تقریبا الکیه وخییییلی کم پیش میاد ک توهفته 3و4بارداری بخان متوجه بشن باردارن وحالت تهوع داشته باشن وفلان ومگرینکه تست وازمایش نشون بده وگرنه همش توهمه وفکروخیاله وادم همش دنبال علایم مشابه تو نت واینامیگرده.

سونو برای کیست برین دردوتیرکشیدنای شکمی معمولا برااینه

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.
اگ رابطه ی محافظت نشده داشته باشیم اگ قرص اورژانسی بخایم بخوریم تا کی فرصت داریم بخوریم این قرصو؟یعن ...

اورژانسی تا24و48ساعت وقته  24ساعت 2تافک کنم ولی اگ 48ساعت از رابطه گذشته باشه 4تا بازم دقیق نمیدونم تو نت ی سرچ کن یا یکی دوتاس یا دوتاچهارتاولی اگ بخاد بشه میشه حتی باقرص😈😩

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.
منم ۱۶ سیکلمه سه روزه تهوع دارم. بی اشتهام و دردای پریود دارم

تخمک گذاریه دیه دلدرد وورم سینه وتیرکشیدنای زیرشکم

بابا بخدا که اینا توهمه باید کم کم از موعد بگذره تا علایم بیاد نه ۴ روز بعد تخمک گذاری 😐😐😐😐😐😐

موافقم....علائم بعد از هفته ۶ میاد به نظرم..

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍
اورژانسی تا24و48ساعت وقته  24ساعت 2تافک کنم ولی اگ 48ساعت از رابطه گذشته باشه 4تا بازم دقیق نمی ...

اها پ هنو فرصت دارم میسی عزیزمممم🤗🤩🤩🤩ن ۱۲ ساعت بیشتر نگذشته تا برم بخورم زیر۲۴ ساعت میشه...میسی گلی

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )
2706