2752
2734
عنوان

فروش سهام عدالت

| مشاهده متن کامل بحث + 1147 بازدید | 123 پست
خانما من سهامم ۵۳۲ هزار هست ۷خرداد درخوایت فروش دادم به بانک حالا رفتیم بانک گفت واگذارشده یعنی فروخ ...

احتمالا بعداز یکهفته ...۲۵۰۰

قطعا ب آرزوم رسیدم ۹/۹/۹۹......خدایا غیرممکن های زندگیم رو ممکن کن....اللهم صل علی محمد وآل محمد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احتمالا بعداز یکهفته ...۲۵۰۰

خدا ازدهنت بشنوه واقعا پول  لازمیمم خیلی..اخه گفتن ۴۵۰هزاره بعصی از مردم اینقدگریه کردم که نگو..خداکنه ۲۵۰۰ بریزن خیلی لازم داریم..

خداکنه هفته اینده دیگ بریزنش..

2731
خدا ازدهنت بشنوه واقعا پول  لازمیمم خیلی..اخه گفتن ۴۵۰هزاره بعصی از مردم اینقدگریه کردم که نگو. ...

نه همبنقدره گلم ...ایشالله ک مشکلاتت حل شه😔

قطعا ب آرزوم رسیدم ۹/۹/۹۹......خدایا غیرممکن های زندگیم رو ممکن کن....اللهم صل علی محمد وآل محمد....
تو برگه ای هم ک سهامت هست شماره قبلیت نیسته؟

هست شماره وسطش ستاره گذاشته

تو سایت

برگشو هم نداریم

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔
خانوما ی سوال باید سیم کارت بنام خودمون باشه برا ازاد سازی?

نه از من ک بنامم نبود

هست شماره وسطش ستاره گذاشته تو سایت برگشو هم نداریم

کسی شماره های قبلیت رو نداره رو گوشیش بگیری. مثل خانواده ات😁

قضیه این شماره چیه?

عزیزم..من اون خطی رو ک باهاش سهام عدالت ثبت نام کردم..دیگه ندارمش

الان میخوام تغییر شماره بدم..ک میگه باید شماره قبلی وارد بشه

شمارشو یادم نیست

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔