2733
2734

کیابچه های بدغذاداشتن؟دخترمن خیلی بدغذاس.هیچی نمیخوره.انگاربه قاشق حساس شده.وزنشم همش میادپایین.باکارتون وبازی یکم شایدبخوره.دیگه کلافه شدم شماهاچطوربهش غذامیدید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دخترمنم قاشق میبینه فرار میکنه به خاطر همین همه چی رو میریزم توی شیشه شیرش بهش میدم .سر شیشه رو کمی گشاد کردم همه چی ازش رد میشه .فرنی حریره آب میوه آب عسل

پناه میبرم به خدای صبح روشن از شر آنچه آفریده سوره فلق
2731

بچه ها معمولن توی این سن بخاطر اینکه دندون درمیارن یه کم بد غذا میشن ...غذا رو با قاشق ندین با دست بدین بذارین تو دهنش بهتر میخوره

همیشه غمگین ترین لحظات را عزیزترین کسانمان به ما هدیه میدهند.  
دخترمنم قاشق میبینه فرار میکنه به خاطر همین همه چی رو میریزم توی شیشه شیرش بهش میدم .سر شیشه رو کمی ...

دیگه اینطوری غذانمیخوره بعدا که.غذاباقاشق دیگه نمیدی؟

بچه ها معمولن توی این سن بخاطر اینکه دندون درمیارن یه کم بد غذا میشن ...غذا رو با قاشق ندین با دست ب ...

دیگه بادست هم غذانمیخوره.خیلی نگرانم وزن نمیگیره اصلا

بچه من عمرا نمیشینه غذا بخوره ولی من غذای کامل بهش میدم . اینجوری که دنبالش میرم و شاید یک وعده غذا خوردنش حدود چهل دقیقه هم طول میکشه . بازی و یکم غذا . برنج و گوشت رو میپزم و با کره میزارم بپزه و یکم سفت بشه و قلقلی درست میکنم و با دست میندازم دهنش وسط بازی . بچه ها زیاد با قاشق میانه خوبی ندارند انگار

2738
بچه من عمرا نمیشینه غذا بخوره ولی من غذای کامل بهش میدم . اینجوری که دنبالش میرم و شاید یک وعده غذا ...

منم بایداینکاروکنم انگار‌.حساس شده انقدبهش بزوردادم

پسرمن شیش ماهونیمه نه سینه میگیره نه شیشه قاشقم قبول نداره هرروز داره لاغر و لاغرتر میشه راحتم نمیخوابه گریه ام نمیکنه همش درحال ناله کردن خیلی دلم میسوزه

اگه بی دلیل لایکتون کردم یعنی یا براتون صلوات فرستادم یا دعاتون کردم😊                                                              التماس دعای فرج اللهم عجل لولیک الفرج و فرجنا به ❤️