2737
2739
عنوان

واقعا درک نمیکنم...

92 بازدید | 4 پست

از نظر کاربران:

تاپیک ازدواج=نظری ندارند🤷🏻‍♀️

تاپیک سوالات شخصی=ترکیدن😑

تاپیک طنز=بی محتوا🤨

آیا تاپیک ها حتما باید جنجالی و حاشیه دار باشه تا مورد قبول یک سری قرار بگیره؟🧐

آیا حتما باید حرف از خیانت و مادرشوهر و... باشه تا از نظر بعضیها تاپیک مقبولی باشه؟

درک نمیکنم واقعا...😕

سوال شخصی رختخوابی که با سرچ توی نت به راحتی میشه جوابش رو پیدا کرد و اینجا آدمهای مریض رو جمع نکرد،  از نظر من هم باید بترکه 

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما ایرانیا عادت کردیم ذهنمون درگیر امواج منفی بد باشه ما باید تمرین کنیم که با امواج مثبت وذهن مثبت فکر کنیم وزندگی کنیم ومطمئنا تاثیر بزرگی تو جو خانواده شهر وکشور میزاره کاشکی همه این تمرین مثبت اندشی رو انجام بدن تابتونیم جو ی اروم و شاد تو همه خانواده ها وکشور ببینیم

2728

فضای غالب سایت سرگرمیه.ازش توقع زیادی نداشته باش.قبلا بهتر و مفیدتر بود

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند