2737
2734
عنوان

دیشب شوهرم منو سکته داد انگار تیر خورده😰

| مشاهده متن کامل بحث + 1037 بازدید | 50 پست
چه شغلی دارین؟

اینجانمیشه توضیح داد

اگر مایلید به پی. وی من در تلگ رام پیام بدید توضیحات کامل رو عرض کنم خدمتتون

ZahraKordestani

صاحب یه شغل اینترنتی با درامد عالی هستم،میتونم به شماهم معرفی کنم و شاهدتغییر زندگیتون باشید😊شغلهای اینترنتی دارن جایگزین شغلهای سنتی میشن...حرفهای بیل گیتس رد جدی بگیریم که میگه،اگرشما صاحب یک شغل اینترنتی نیستید متاسفانه باید بگم شغل شما رو به نابودیه!......شغلهای سنتی دارن ازبین میرن..با جهان و تغییراتش هماهنگ باشیم..خدا این راهو جلوی پام گذاشت🌸خدایاشکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خیلی چیزی زیاد خورده رو هم .معده اش داغون شده

واقعا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟  

من هنوزم نفهمیده بودم تا امضای تو رو خوندم😂

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣
اتفاقا الان دیگه کل دنیامیدونن رانیتیدین سرطان زاست 

یکی رو به من نشون بده با خوردن دوتا رانیتیدین سرطان گرفته باشه والا من هر باز مسموم میشم میخورم خیلی هم تاثیر داره همه قرص ها عوارض دارن در صورت استفاده بی رویه من الان قرص برای کیستم میخورم شکم روی وحشتناک دارم با حالت تهوع اما مجبورم ک بخورم چاره ندارم تا این خوب شه لعنتی

2731
واقعا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟     من هنوزم نفهمیده بودم تا امضای تو رو خوندم😂

بلی فرزندم 

چقدر من ثواب کردم با این امضا😂

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
بلی فرزندم  چقدر من ثواب کردم با این امضا😂

😂😂😂😂😂😂😂😂😂

دمت گرم مادر 

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣