2737
2739
عنوان

توانتخاب طوطی کمک کنید

155 بازدید | 33 پست

سلام میخوام طوطی بخرم اما نمیدونم ملنگو باشه یاعروس

بیشتر تمرکزم روعروسه اما نمیدونم لوتینو یا خاکستری راهنماییم کنین واگه میدونین جوجه چهل روزه تا دوماهش چقدره قیمتش حتما بهم بگین ممنون😘

خداجونم عاشقتم    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عروس لوتینو بهتره ، هم زیباست هم با ارزش تره

حدود ۳۰۰ تا ۴۰۰ تومن قیمت اصلی شه ، مغازه دارها گرون میفروشن ، اگه واردی ، از دیوار بخر ، سرت کلاه نزارن

خدایا مسافرکوچولومونو دست خودت  سپردم ،  خودت به سلامت بهمون برسونش 
2731

نر بخری تمرین کنی باهاش حرف میزنه

دستی بگیر ، یعنی موقع خرید رو دست و شونت بیاد ، از ادم نترسه

پرهاش صاف و یکدست باشه

اگه موهاش آشفتهست ، حتما مریضه

سر و گردنش رو کشیده نگه داره 

من چندساله عروس تکثیر میکنم ، سوالی داشتی درخدمتم

2738
نر بخری تمرین کنی باهاش حرف میزنه دستی بگیر ، یعنی موقع خرید رو دست و شونت بیاد ، از ادم نترسه پره ...

میشه‌بگی قیمتشوت چقدره؟

خدایا ب حق همین ماه عزیز ناامیدم نکن خدایا من تا لحظه ی اخر بهت امید دارم ‌.به کرمت به بزرگیت به مهربونیت ایمان دارم .یا حسین  یا کشتی نجات عالم دست منم بگیر آقا .یا علمدار کربلا یا باب الحوائج ناامیدم نکن .یا علی اصغر  با دستای کوچولوت گره ی زندگی من و باز کن😪.اللهم اُنشدک بدم المظلوم ....      دوستان توسل کنید به ائمه خیلی مشکل گشاهستن و بزرگوارخدا جوووووووونم شکرت .خیلی مهربونی 😘😘اون حاجتمم میدی😢خودت میدونی چه حالی دارم😭
نر بخری تمرین کنی باهاش حرف میزنه دستی بگیر ، یعنی موقع خرید رو دست و شونت بیاد ، از ادم نترسه پره ...

عروس من الان چهار ماهه پیش منه قبلشم فک کنم دوماهه میشد ما اوردمیش از کجا بفهمم نره کی حرف میزنه بخوای عکسشم میزارم

میشه‌بگی قیمتشوت چقدره؟

گفتم ، بستگی داره از کجا و از کی بخری

من چند جفت مولد دارم ، جوجه هاشونو یا میزاریم دیوار ، میفروشیم ، که اکثرا نغازه دارها میخرن

از ما ۳۰۰ تا ۴۰۰ ، ۴۵۰ میخرن ، تو مغازه شون ۷۰۰ به بالا میفروشن

عروس من الان چهار ماهه پیش منه قبلشم فک کنم دوماهه میشد ما اوردمیش از کجا بفهمم نره کی حرف میزنه بخو ...

متاسفانه مشخصه خاصی نداره که بشه فهمید ، 

باهاش تمرین کن

گفتم ، بستگی داره از کجا و از کی بخری من چند جفت مولد دارم ، جوجه هاشونو یا میزاریم دیوار ، میفروشی ...

اهان خیلی ممنونم ازت🌹

خدایا ب حق همین ماه عزیز ناامیدم نکن خدایا من تا لحظه ی اخر بهت امید دارم ‌.به کرمت به بزرگیت به مهربونیت ایمان دارم .یا حسین  یا کشتی نجات عالم دست منم بگیر آقا .یا علمدار کربلا یا باب الحوائج ناامیدم نکن .یا علی اصغر  با دستای کوچولوت گره ی زندگی من و باز کن😪.اللهم اُنشدک بدم المظلوم ....      دوستان توسل کنید به ائمه خیلی مشکل گشاهستن و بزرگوارخدا جوووووووونم شکرت .خیلی مهربونی 😘😘اون حاجتمم میدی😢خودت میدونی چه حالی دارم😭
2706