2737
2739
عنوان

میگن از شوهرت سری

| مشاهده متن کامل بحث + 979 بازدید | 86 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بگو به چشم من زیبا و جذابه ، لطفا این حرفو تکرار نکنید

یا بگو هرچی هست انتخاب منه ،احترام خودتونو نگه دارید

اجازه نده همسرتو از چشمت بندازن

این چه دوستایی هستن دیگه

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

بگو من همسرم با چشم های خودم میبینم نه شما 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2738

اگه دوسش داری شوهرتو یه کلمه بگو خوشگلی مرد به درد نمیخوره مرد باید اخلاق و مردونگی داشته باشه

بگو شما شوهر خوشگل کنید.میدونی همینا میخوان دلسردت کنن نسبت به شوهرت.پس عاقل باش 

🤔

بگو اگر در دیده مجنون نشینی، به غیر از خوبی لیلی نبینی😁

‏انگلیسی‌ها ضرب المثلی دارند با این مضمون : کسی که فقط لندن را دیده باشد؛ لندن را هم‌ نمیشناسد !               منظور این است که شما باید رم، پاریس و برلین را هم ببینی تا بتوانی بگویی لندن شهر خوبی هست یا نه...           «تک منبعی بودن» انسان را متعصب و خشک بار می‌آورد و عمق فهم او را به طرز عجیبی کاهش میدهد !

به منم میگفتن که از شوهرم بهترم ولی انقدر محکم بر۷ورد کردم که جرئت نکردن دیگه انقدرم به شوهرم احترام میذارم که تو کل فامیل معروف شدیم به عشق و عاشقی   

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
همچین میگه فوق لیسانس برجی 3 الی 4 انگار چقدر درامد دارن. والا شوهر من کارگره و دیپلم الان به کارگرا ...

الان به درد و دلای من حسودیت شد؟😂😂😂خب من واقعیت رو گفتم خداروشکر ک درامد شوهرت خوبه ولی سعی کن در کنار درامد فرهنگتم ببری بالا

بامدادخمار      وزن ۸۱.۷۰۰        قد ۱۷۰

قیافع ملاک نباشع واست همیشه خوشگلتراز اونم هس باکسی باش ک باهاش بهت خوش بگذره ارامش داشته باشی چ ربطی داره اخه یکی میبود خوشگل ولی دست بزن میداشت اخلاق نمیداشت همه میگفتن شوهرت خوبه خیانتم میکرد خوب بود؟توش خودتومیسوزوند بیرونش مردم رو؟؟

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟
2706