2737
2739
عنوان

اسموتی جعفری

555 بازدید | 31 پست

سلام دوستان.اسموتی جععری میتونه واسه پنج روز تو یخچال لمونه یا هرروز صبح بابد تازشو درست کرد؟

عاقل که اشتباه کنه متاسف میشه احمق فلسفه میبافه...      

میشه ولی تازه اش قطعا بهتره، برای پاکسازی و لاغری میخوری?! خیلی خوبه

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
لطف میکنین کمکم کنین

تازه باید باشه 

نیم ساعت فاصله تا نوشیدن ماکزیمم اسموتی سبزیجاته

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
میشه ولی تازه اش قطعا بهتره، برای پاکسازی و لاغری میخوری?! خیلی خوبه

بله.امروز شروع کردم امیدوارم جواب بده

2738
بله.امروز شروع کردم امیدوارم جواب بده

من ی دوره خوردم ب من ک خیلی ساخت واقعا هم شکمم صاف شد هم پوستم روشنتر شد

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
من ی دوره خوردم ب من ک خیلی ساخت واقعا هم شکمم صاف شد هم پوستم روشنتر شد

از صافی رد میکردی ابشو میخوردی ؟

از صافی رد میکردی ابشو میخوردی ؟

نه من همشو میخوردم فیبر داره دیگه

2706