2733
2739
عنوان

بچها از دست غیرت شوهرم دیوونه شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2785 بازدید | 132 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر منم دقیقااا همین کلا تو فامیل همه فک میکنن من خیلیییییی خوششانس و خوش بختم ک شوهرم اینقد هوامو ...

من دلمو نزده من دلم برا اون میسوزه طفلک خیلی حساسه روم ی دقیقه سرم گبج بره ی سرع میگ یا حضرت عبای ولی ولی پاشو بریم دکتر خیلی حساسه رو همه چیز

مامان دوتا دو قلوی خوشگل باران و بهار و سه تا تو راهی ک خدا خودش بهمون داد❤
2731
این که به کلانتری نمیکشونه میزنه همونجا لت و پارشون میکنه 😁😁😁😁

حالا شوهر من باحاله میگه کسی بهت تو خیابون چیزی گفت من نبودم هرکاری بلدی بکن اصلا بزن بکش زنگ بزن من دیه میدم 🤣🤣🤣🤣🤣

خب همه رو داره مثلا بچهام ده ماهن شبا کلا خودش مراقبشونه چون من بیدار شم سر درد میگیرم الانم ک باردا ...

خوب اینام خوبه ولی هر چیزی جای خود داره عزیزم.....

بنظرم تنهایی مثلن تلفنی با یه مشاور صحبت کن و حالاتشو بگو ببین نظر اون چیه...بپرس‌ ببین‌امکان داره با کوتاه اومدن تو سختگیری ها بیشتر بشه...اینا نشونه های بد دلیه یا فقط احساس مالکیت...

چون بد دلی واقعن مریضی بدیه....

یادت باشه ما زنا ها ازادیم مثل مردا..مام حد خودمون رو میدونیم ناموس داریم شرف داریم

میتونیم ازش دفاع کنیم بدون نیاز به مردی

اجازه نده ازادیت گرفته بشه

شخصی ترین نیازت(لباس) اجازه اش دست کس دیگه ای باشه....

وگرنه کم کم همچی شروع میشه..اختیار رفتارت..اختیار نیازت..اختیار زندگیت ..اختیار نفست...............هم چیتو یه نفر دیگه به اسم شوهر کنترول میکنه و تو میشی عروسک کوکی دست اون...

امضامو بخون لطفن...سلام من خوشحالم که تو نی نی سایتم دوسش‌دارم راحت میتونم ‌توش حرف بزنم..اخه دوس ندارم اطرافیانم از زندگیم بدونن(نمیدونم خوبه با بد😉)عاشق همسرمم..اونم واقعن ‌دوسم‌ داره...دارم‌درس میخونم ‌دانشجوم..بدترین اخلاقم اینه نمیتونم اخلاقای بدمو ترک‌ کنم...بهترین اینه که به شدت راستگوم...ادم ایدال گرایی هستم..از همه چیز‌بهترین... فیمنیست هستم ...بشدت معتقد به برابری زن و مرد...گیر دادن شوهر رو پای توجه و علاقه نمیزارم..وقتی برام گل میخره میزارم پای علاقه و توجه...دوستون دارم
نه مثل یه مرغ سرکندس مخصوصا وقتی عکسای دونفره ی همسر جدید شوهرشا می بینی دیوونه میشه میگه یاد خاطرات ...

آخی بنده خدا

دقیقا منم گاهی فک میکنم نکنه طلاق گرفتم همسرم ازدواج کنه از حسودی منفجرررر شم😁

اخه شوهرم خیلیییی مظلوم و آقا و مهربونه

منم اگه بکوب تو خونه بشینم شوهرم دلیلی واسه گیر پیدا نمیکنن

فک کن زنی بگیره ک پاشو از در نزاره بیرون😁لاناتیه خود شیرین😁

اونوقت خیلیی خوش شانسو خوشبخته عنتر خانوم😁😅🤣🤣🤣🤣

خدا جونم شکرت واسه همه چی😍
2740
شما بنزین زندگی دیگران نباش طرز فکر فمنیستیت برا خودت نگهدار

من به طرز فکر فمنیستیم افتخار میکنم دوست عزیز

اینایی که من میگم حق مسلم یک ادمه

ربطی به زن و مرد و دین و مذهب و طرز فکر نداره دوست عزیزم...

این توصیه که شوهر شونو بشناسن زندگی دیگرانو اتیش‌زدن نیست..

توصیه به اینکه با چشم باز زندگی کنن و حقایق رو ببینن...

متاسفانه زنهایی ما به درجه ۲ بودن عادت کردن و اگه کسی بهشون بگه اشتباه میکنن و اونها هم میتونن شماره یک باشن..گارد میگیرن..

ترجیح میدن تو بیخبری بمونن تا بجنگن....ممنون‌

امضامو بخون لطفن...سلام من خوشحالم که تو نی نی سایتم دوسش‌دارم راحت میتونم ‌توش حرف بزنم..اخه دوس ندارم اطرافیانم از زندگیم بدونن(نمیدونم خوبه با بد😉)عاشق همسرمم..اونم واقعن ‌دوسم‌ داره...دارم‌درس میخونم ‌دانشجوم..بدترین اخلاقم اینه نمیتونم اخلاقای بدمو ترک‌ کنم...بهترین اینه که به شدت راستگوم...ادم ایدال گرایی هستم..از همه چیز‌بهترین... فیمنیست هستم ...بشدت معتقد به برابری زن و مرد...گیر دادن شوهر رو پای توجه و علاقه نمیزارم..وقتی برام گل میخره میزارم پای علاقه و توجه...دوستون دارم
این سوالات چیه اینجا میپرسی؟ تو باید از کسی نظر بخوای که از نظر فکری نزدیک خودتون باشه اینجا خانمه ...

چقدر خوب شخصیت خودتون رو معرفی کردید...

دیدگاه‌ادما راجب بقیه طرز زندگی خودشونه..🙂

مثلا چ هنری منظور ته?

هنر خوب حرف زدنم هنر آرایش کردنم برا بقیه

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
دوس داری حساس باشع؟

دوش دارم یکم هوامو داشته باشه ک نداره

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
2706