2737
2739
عنوان

بچها از دست غیرت شوهرم دیوونه شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2780 بازدید | 132 پست
چرا همه بد برداشت کردن😂😂 عزیزم اعتقادی یکی هسیم منم چادریم خیلی چیزام برام مهمه ،بله ودقعا زشته من ...

اینایی که گفتی همش موردای عادیه که ما خودمون رعایت میکنیم چیز غیرعادی نیست.مرد بد دل ندیدی که روزا درو قفل کنه تا وقتی میاد ...خودش بره حرم و زیارت بعد به خانمش بگه تو بچه هارو نگه دار نیا.... اجازه نده تلفن جواب بده... برن شمال خانمش مجبور باشه فقط توی ویلا باشه.... بازم بگم

**اللهم عجل لولیک الفرج**

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دقیقا کپی شوهر منه فکرشو بکن تو خونه میگه یواش صحبت کن تا صدات بیرون نره دورتا دور حیاطو پوشونده که ...

اخ دقیقاااا ، من موسیقی کار میکنم بعد هر موقه میخوام بخوتم میره پنجره ها چک مبکنه خیابون چک میکنه خوبه همسایه نداریم حالا

مامان دوتا دو قلوی خوشگل باران و بهار و سه تا تو راهی ک خدا خودش بهمون داد❤
این موارد نشانه ی حساسیت های بی جاست

اره قبول دارم خیلی بی جاست .خییلی چیزای بی جا دیگه بود که دیگه بخام بنویسم یه رمان میشه 

هرچقدم بهش میگم میگه چون مهمی واسم و حتی رو اب خوردنتم حساسم

2738
اینایی که گفتی همش موردای عادیه که ما خودمون رعایت میکنیم چیز غیرعادی نیست.مرد بد دل ندیدی که روزا د ...

اوووه امید وار شدم نه بد دل مطمئنم نیس فقط غیرتیه ، شاید باورتون نشه حتی مادرش هم بهم حرفی بزنه ولیمیسه کامل جواببش میده منم میگم کمتر حساس باشه 

نه بد دل نیس ب من اعتماد داره بیشتر از بقیه میترسه مثلا بریم رستوران ینفر روبرو من باشع انقد جا ب جا ...

نهههه اعتماد رو نگفتم شوهرت چون خودش با دیدن این چیزا تحت تاثیر قرار میگیره نمیخواد مردی هم با دیدن این چیزا از زنش تحت تاثیر قرار بگیره و این چیزا  واسه همین گفتم

اره قبول دارم خیلی بی جاست .خییلی چیزای بی جا دیگه بود که دیگه بخام بنویسم یه رمان میشه  هرچقد ...

اخ گفتی همش میگ چون مهمی چرا رو تو خساسم رو بقیع حساس نیسم

اوووه امید وار شدم نه بد دل مطمئنم نیس فقط غیرتیه ، شاید باورتون نشه حتی مادرش هم بهم حرفی بزنه ولیم ...

اصلا فکرتو خراب نکن غیرت بیجایی نیست شاید توی خانواده چیزایی دیده که توی ذهنش مونده یه کم که دل به دلش بدی درست میشه

**اللهم عجل لولیک الفرج**
2706