2737
2739
عنوان

نظرتونو میخام

109 بازدید | 14 پست

من چهارساله عقدم خسته شدم من عاشق شوهرم بود اما الان انگار ازش خوشم نمیاد هییییییچ خوبی در نظرم نداره..انگار برام غربیه شده..چیکار کنم؟چند وقت پیش گفتم برو بعد پشیمون شدم دلم برلش تنگ شد...آشتی کردیم باز الان دنبال بهونم ک قهر کنم..وقتی قهر میکنم باز ب شدت فک میکنم دوسش دارم ولی الان هر چی فکر میکنم هیچ خوبی ازش یادم نمیاد همش فکرای بده.طلاقم ک آسون نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به خاطر عقد طولانیه .برین سر خونه زندگیتون. منم سه سال توی عقد بودم آخراش همینطوری شد ولی خب شرایط ازدواج جفت و جور که شد درست شد.البته مقصر خانواده همسرم بودن چون خیلی بی فکر بودن و هیچ کاری برای عروسی ما نمیکردن

**اللهم عجل لولیک الفرج**
2738
آخه بااین حس ها حتی ب آینده هم خوشبین‌نیستم 

فک میکنم بخاطر طولانی بودن عقدتونه...اگ واقعا تمایلی نداری ک هیچ ولی وقتی میگی پشیمون میشه یعنی دوسش داری پس اگ حست جدیه زودتر اقدام کنین

بخاطر طولانی شدن عقده..مگر واقعا بد باشه  حالا چه اخلاقایی داره که ناراحتت میکنه ؟

مثلا هیچ کاری نکرده ک دلم خوش بشه ب این زندگی.پول ماهیانه قرار بود دویست تومن بده ب زور صد تومن داد.میگه ندارم ندارم الکی.داره خونه درست میکنه اگه بخاد میتونه بده اما من فکر میکنم اونقدر خواسته من براش مهم نیس...یا قدیما سرم داد میزد تو جمع خانواده خودش.الان رفت و آمدمو کم کردم باهاشون.

خوب آخرین مورد که اصلا خوب نیست اینجوری یاد میده باقی هم بی احترامی کنن ..در مورد پول هم ..ب رات کادو میخره بیرون گردش میبره ..رستوران یا مسافرت دو نفره؟؟ ببین اینکه جاهای شیک و خوب ببرترو باید در قیاس پول و درآمدش بسنجی ..متوجه میشی مثلا یکی که درآمد بسیار بالا داره خوب باید رستورانهای آنچنانی ببره ولی درآمد بسیار کم مثلا سعی کنه ساندویچی که به روزتره ..منظورم اینه باید برات بهترین و با توجه به درآمدش بخواد ..و یه چیزم بگم رفت و امدتو رو کمتر کنید و معاشقه هاتون رو بسیار کمتر و محدود تر ولی تو همون تایم باهاش مهربون و خوشرو و بگو بخند باش که دلش برات تنگ بشه زودتر برید خونتون..ولی اگه بد اخلاقی کرد نه سرد باش که بدونه ناراحتی اونم فقط خونه خودت خونه اونا دعوت کردن مثل مهمون ۲ سه ساعت بیشتر نمون ..

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..
2706