2733
2739
عنوان

به‌ نظرتون‌ سگ‌ بخرم‌ یا‌ گربه

195 بازدید | 29 پست

دخترم‌ میگه‌ گربه‌.  

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ی ببعی بخر حالشو   ببر    

روستای‌شما‌ میام‌ میخرم

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍

سگ وگربه چیه مریضبی میاره خوبه ادم با حیونا خوب باشه ولی داخل خونه بهتره نیاری

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده
2738

اگه شیطنت زیاد و بازیگوشی میخوای سگ 

اگه دوست داری یکم آرومتر باشه گربه

ولی هردوشون توجه و محبت می‌خوان 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
هیچی پولش بده یه کادوی زیبا برای مامان جونت

حالا‌ چرا‌ مامان😅

من گربه دارم ..ببین حیون نگه داشتن در حین اینکه خیلی خوبه ولی بسیار بسیار سخته گربه یه جور سگ یه جور ..به این مسائل هم حتما فکر کن چون حیون زبون بسته ما رو جز خانواده میدونه ولی اگه ما خسته بشیم و بدیم به کسی دیگه غصه میخوره ..

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..
2706