2737
2734
عنوان

دیروز عکس شوهرمو تو اینستای دوستش دیدم و فهمیدم...

| مشاهده متن کامل بحث + 4498 بازدید | 202 پست
چته بابا یواشتر سوال کردم نگفتم که این شوهرش این کارست خواستم نظر جمع و بدونم

والا اونجوری ک بی هوا و بی پروا گفتی دل من خالی شد چ برسه استارتر

بازم خداروشکر که الحمدلله وگرنه والا بخدا☺😐
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
فک نکنم ببین مشکل اینجاس کسی ک مثلااااا شوهرشو رو یه زن دیگه دیده فک میکنه همههه شوهرا از دم این مدل ...

واقعا خيلي بده اينجوري نظر دادن،من گاهي توي يك تاپيك نظرمو تايپ ميكنم بعد ميبينم ممكنه يه جاش سوءبرداشت بشه پاك ميكنم و از تاپيك خارج ميشم چون واقعا اينم يك نوع حق الناس هست ممكنه ما يه حرفي بزنيم و بريم اما اون ساعت ها درگيرش بشه

بدبخت ترين افراد كساني هستند كه به خاطر منافعشان،نه حرف حق ميزنند🙊نه حرف حق ميشنوند🙉و نه حتي حق را ميبنند🙈.......
پسر عموی شوهرمم شغلش رو کشتی هست می‌ره کشورهای مختلف سه ماه پیش نامزد کرد سنتی هم نه . دوست بودند . ...

،آره ماهم یکی از آشناها مون  خانمش نتوست کنار بیاد و بهش خیانت کرد جدا شدن البته مهریه اشو هم کامل گرفت ... ولی خب واقعا حقوق هاشون عالیه اون به دلار هست حقوقش و بخاطر سختی شغل تو سن کم باز نشسته شد. فک کنم میتونن خانواده‌اش ن هم ببرن تو کشتی ولی خب سخته. 

کسی را قضاوت نکنید، فقط بخاطر اینکه گناهانش با گناهان شما فرق دارد😊

استارتر عزيزم شما كه همسرت روي شاْن و منزلتش تعصب داره ازاين طريق وارد شو كه در شان تو نيست ما مستاجر باشيم و ماشين مناسب نداشته باشيم،همه روي تو حساب ديگه باز ميكنن 

اينجوري اگرم اولش چيزي نگه اما قطعا روش فكر ميكنه 

بدبخت ترين افراد كساني هستند كه به خاطر منافعشان،نه حرف حق ميزنند🙊نه حرف حق ميشنوند🙉و نه حتي حق را ميبنند🙈.......
واقعا خيلي بده اينجوري نظر دادن،من گاهي توي يك تاپيك نظرمو تايپ ميكنم بعد ميبينم ممكنه يه جاش س ...

دقیقاااا ما زن ها خیلی حساسیم هر حرفی ممکنه تحریکمون کنه اونم واسه ی زنی که شوهر داره..الان این خانوم میگه من شوهرم ولخرجه جه دلیلی داره من از سره نخود مغز بودنم بیام بگم ببین موااظب شوهرت باش چن ماه نیست نره با یکی دیگههه اخه مگه عقده ایم که دل ی زن که شوهرش چن ماه پیشش نیست و خالی کنم 

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
2740
وام میگیریم اونم خرج میکنه ! وقتی هم میاد نهایت دو سه هفته پیش ماست! بعد میره تا دو سه ماه و کاملا ا ...

خب وامی که میگیرید رو نباید در دسترس شوهرتون بزارید، خونه بگیرید، ماشینو عوض کنید، بزارید حساب خودتون، در عمل انجام شده قرارش بدید

اگه بشر این اصل رو رعایت کنه قطعا دنیا جای قشنگ تری میشه:وقتی از اعماق وجودت احساس میکنی زندگیت رو نکبت فرا گرفته بچه دار نشو! 😒ظلمِ ظالم، جورِ صیاد، آشیانم داده بر باد... ای خدا، ای فلک، ای طبیعت... شام تاریکِ مارا سحر کن... 🤲😢😞😞😞مشغول قتل‌عام روزها هستم‌!💔ما دهه شصتیا تو زندگی ازهرچی میترسیدیم سرمون اومد، از هرچی نمیترسیدیم هم سرمون اومد، یه سری چیزای متفرقه هم بود اونا هم سرمون اومد، یه سری چیزا هم اصلا مربوط به ما نبود ولی سرمون اومد، یه چیزایی حتی وجود خارجی نداشت ولی اونا هم سرمون اومد، لامصب معلوم نیس کله ست یا میدان مغناطیسی😒😒😒 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کاش من حسنی بودم و توی دِه شلمرود، تک و تنهابودم، و عین خیالمم نبود که نه قلقلی نه فلفلی نه مرغ زرد کاکلی هیچکس باهام رفیق نیست، و تنها دغدغه ام این بود که تنها روی سه پایه، بنشینم توی سایه☹️☹️ من به فکرِ خستگی های پَرِ پرنده هام، تو بزن تبر بزن... من به فکرِ غربتِ مسافرام، آخرین ضربه رو محکمتر بزن🍁🍃اون درختِ سربلندِ پُرغرور، که سرش داره به خورشید میرسه منم منم، اون درختِ تن سپرده به تبر که واسه پرنده ها دلواپسه منم منم، من صدای سبزِ خاکِ سُربی ام، صدایی که خنجرش رو به خداست، صدایی که توی بُهتِ شبِ دشت، نعره ای نیست ولی اوجِ یک صداست🌳🍃🍃سنگ است که میزند به سینه هرکس فقط برای خود😔 بیزارم از این خلقِ دورنگ و از ناکسان و هرکسی😒

وقتی خونه اس برا خونه خشکبار گوشت و مواد غذایی زیاد بخر وقتی سر کار به بهانه های متفاوت ازش پول بگیر برا خودت سکه بخر یا پس انداز مخفی داشته باشه سکه و طلاها رو بذار بانک امانت کسی هم نمیفهمه بعد ابه نام خودت خونه بخر

اسی جون عزیزم دو تا از آشنا های نزدیک من هم شغل شوهر شما هستن،یکیشون الهی شکر الان 25 ساله ازدواج کرده پسرش پزشکی میخونه و زندگیشون الهی شکر هرروز بهتر از قبل هست 

اون یکی هم بنده خدا چند ساله نامزد بود تا همین عید 99 خواست جشن بگیره ک کرونا اومد ولی الهی شکر رابطه خیلی خیلی خوبی با نامزدش داره 

ب حرفای الکی بقیه توجه نکن 

فقط یکم کنترل داشته باش رو خرج و مخارج

ولی اینم بگم بهتااا بغضی از مردا کلا نظرشون ب خرید خونه و ماشین خوب نیس ،میگن فقط ی سقفی باشه توش زندگی کنیم و ی وسیله زیر پامون باشه ک سخت نباشه آمد و رفت 

ولی راحت و بی دغدغه بریز بپاش میکنن و زندگی رو سخت نمیگیرن

اگه شوهرت چنین نظری داره،بنظرم الکی حرص نخور،لذت ببر از زندگی جانم 

2706