2733
2739
عنوان

هر کی جاری داره بیاد نظر بده ممنون شما باشید چکار میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 618 بازدید | 55 پست
جاری منم همینه. نه خودت باش. من اعتقادم اینه که چرا باید برای اینکه یه نفر از من خوشش بیاد باید بش ...

دمت گرم عالی گفتی یعنی

زندگانی فکر خود بودن و غافل ز جهان بودن نیست 👧👦👫👬👭💑👪👴

من جاریم با مادرشوهرم یه شهر زندگی میکنن ولی من خیلی باهاشون فاصله دارم.

برعکس اون خیلی به مادرشوهرم سر نمیزنه و همیشه دل مادرشوهرمو میشکنه و برادر شوهرم هم مطیعشه. 

سالی یه بار زنگ میزنه و کلییییییی انتظار داره از همه. یعنی همه باید بهش زنگ بزنن دعوتش کنن و ...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خودت باش  دیگران نظرشونو برای خودشون نگه دارن اهمیت نده  اگه بخوای هی با نظر بقیه جلو بر ...

اولش همینی ک میگی بودم جدیدا احساس ضعف میکنم احساس میکنم خیلی تنبلم یا احساس بی استعدادی میکنم آخه اون از هر انگشتش ی هنر میریزه

2731
ن مهربونه امااااا باسیاسته خیلی همیشه ب نفعش کار میکنه

چه خوبه 👏

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞
ن مهربونه امااااا باسیاسته خیلی همیشه ب نفعش کار میکنه

اصلا ذره ای کاراش و زندگیش برات مهم نباشه فقط زندگی خودتو بچسب بخوای ازش تقلید کنی همه زندگیت میشه اینکه اون چیکار میکنه تو هم همون کارو کنی 

خدایا شکرت 🌷
2738

خب تو توی یه زمینه های دیگه خودتو ببر بالا،مثلا درس یا ورزش یا کارای هنری مثلا ارایشگری، شیرینی پزی، این چیزاخوبه ادم یه چیزی بلد باشه. باور کن دوره ش انقدر کوتاهو راحته که خدا میدونه

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

همیشه خواهر شوهرم و مادر شوهرم میگن جاریم زنگ میزنه حالمونو میپرسه منم میگم دستش درد نکنه خداخیرش بده به روی خودم نمیارم😉😉

زندگانی فکر خود بودن و غافل ز جهان بودن نیست 👧👦👫👬👭💑👪👴

منم جاری بزرگم خیلی هوای مادر شوهرم رو داره، اما سیاست من دوری و دوستیه، هر کی یه جوریه، سبک زندگی خودت رو داشته باشه و قضاوت آدما برات مهم نباشه 

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
ن این بد نمیگه فقط شده سوگلی مادرشوعرم چپ می‌ره راست می‌ره میگه فلانی

من دوتا جاری دارم اون خیلی گوشه گیره بعد این یسره میگه فلانی اینجوریه من دارم فلان کارو میکنم اون اصن براش مهم نی میگم اخه ب تو چ ربطی داره هر کاری کردی برا خودت کردی منم اصلا باهاش قاتی نمیشم

اولش همینی ک میگی بودم جدیدا احساس ضعف میکنم احساس میکنم خیلی تنبلم یا احساس بی استعدادی میکنم آخه ا ...

چرا احساس ضعف کنی عزیزم هر چی دوس داری یاد بگیر برو کلاس های که بهشون علاقه داری ولی نذار بفهمن داری چیزی یاد میگیری یعنی یه جوری هیچی به روی خودت نیار که فکر کنن داری ازش تقلید میکنی 

برو کلاس گلدوزی خیاطی نقاشی هر چی که خودت علاقه داری برای خودت زندگی کن 

خدایا شکرت 🌷

من وقتی میرم خونشون دوست دارم آشپزی کنم ولی اینکه همه کاراش با من باشه اصلااااا متنفرم از این کار و ظرف هم نمیخورم متنفرم از ظرف شستن ولی جاریم کلا هیچ کاری نمیکنه فقط میخوره و میخوابه 

و اینکه هر موقع هر چی بخوام بهم دادن چون منم موقع سختی بهشون رسیدم نه از لحاظ مالی ولی مثلا کارگر داشتن رفتم یک روز نه بیشتر براشون غذا پختم بقیه روز ها خواهرشوهرام اومدن ولی منم اجازه وظیفه شدن و بی احترامی نمیدم خیلی هم عزیزم

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫
2706