2737
2739
عنوان

خانما😔😔خیلی ناراحتم😢میشه بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 822 بازدید | 81 پست

خدایا یه نی نی سالم.خوش سیما.خوش اقبال.خوش روزی.ومرد زندگی که قراره یه دخترو به اوج خوشبختی برسونه به این مامان دلشکسته بده😍

خودت را دست کم نگیر.روزی که خدا بود،بهشت بود،فرشته ها بودند،تنهایی آدم را یک زن پر کرد.قدر زنانگیت را بدان😊

عزیزم اگه دختر هم باشه میشه هم بازی دخترت و بیشتر باهم جور هستن وقتی بزرگ بشن چون از یه جنسن، دخترت کمتر تنهاست چون خواهر داره، بجای حرف مردم به فکر چیزای دیگه باش، عزیزم من بچه دار نمیشم ارزومه فقط بچه بیارم سالم باشه هرچی میخواد باشه مخصوصا که دختر خیلی دوست دارم چون خیلی تنهام دختر همدم مادرشه پسر بزرگ که شد میذاره میره، دعا کن واسم منم به ارزوم برسم عاشق اینم یه دختر خوشگل و شیرین زبون مث دختر شما داشته باشم

خداجون میدونم تنهایی هامو میبینی و از حال دلم خبر داری از اشتیاقم واسه مادر شدن و لحظه شماری و منتظربودن همه رو میدونی، از لحظات امیدواری وناامیدی،از گریه هام از دل شکستم از حسرت هام از آرزوهام همه رو میدونی و میبینیخداجون پس خودت کمکم کن هرچی خیره همون رو واسم پیش بیار که غیراز تو تکیه گاهی ندارم ای خدای بزرگ و ای معبود مهربان و بخشنده من،                      منتظر هدیه بزرگ از سمت تو هستم♥️♥️♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام 

عزیزم مبارک باشه، قدمش پر برکت 🌹 

شما خودت خانمی، چطور اجازه میدی احدالناسی به فرزندت بی احترامی کنه؟ 

دختر رحمت خداست، پسر نعمت 

مهم اینه شما یک انسان ناب تربیت کنید 

شما باید قوی باشید، اصلا اجازه ندید در مورد دخترتون چنین نظری بدن!!  

جدی باشید و محکم، اتفاقا باید بگید خوشحال میشم لطف خدا شامل حالم بشه و دختر نازی نصیبم بشه، یا بگید مادر جان از شما بعیدهههه شما خودتون خانومید! یا بگید همسرم عاشق دختره منم به خواسته همسرم ارزش قائلمممم، یا بگید مهم اینه خودم آرزو میکردم دختر باشه و دخترای گلم فردا روزی مایه افتخار من و همسرم باشن و ...

فرزندتون باید با اصالت بار بیاد 

از همین الان فراتر از مسئله جنسیت، حامی فرزندتون باشید

مانا باشید🌹

✔️ ⁩از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی✔️⁩                      
2728
انشالله ب زودی دامنت سبز شه عزیزم

ممنونم ازت عزیزم، ان شاالله شماهم فرزندتون صحیح وسالم در اغوش بگیرید

خداجون میدونم تنهایی هامو میبینی و از حال دلم خبر داری از اشتیاقم واسه مادر شدن و لحظه شماری و منتظربودن همه رو میدونی، از لحظات امیدواری وناامیدی،از گریه هام از دل شکستم از حسرت هام از آرزوهام همه رو میدونی و میبینیخداجون پس خودت کمکم کن هرچی خیره همون رو واسم پیش بیار که غیراز تو تکیه گاهی ندارم ای خدای بزرگ و ای معبود مهربان و بخشنده من،                      منتظر هدیه بزرگ از سمت تو هستم♥️♥️♥️