2733
2734
عنوان

دوستم غم تو غم من است

104 بازدید | 3 پست

دوست عزیزم تو متن و نوشته های منو نمیبینی نمیدونی که من هم خیلی نگرانتم اما بخدا من از ته دل برایت نگرانم داغونم چون میدانم این دنیای بی رحم همه بلای به سرت برد

برای آرامش دوستم دعا کنید

💗برا حامله شدنم و شفای مادر شوهرم صلوات دعا کنید مرسی💕

خدا خودش کمکش کنه ان شاء الله

چه بلایی؟

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
خدا خودش کمکش کنه ان شاء الله چه بلایی؟

وقتی بچه بود یتیمی شد بزرگ تر شد بزور شوهرش دادن ازدواج کرد بچه دار نشد بعد ۱۰سال زندگی چ زحمت های کشیده بود خونه ساخت زندگی ساخت بعد اختلاف  پیش اومد بخاطر بچه خواست جدا شه مهریه اش گذاشت اجرا روزی ک قرار بود بهش مهریه بدن شوهرش خود کشی کرد نابود شد عذاب وجدان نگاه دیگران اختلافات حتی نتونست سر قبرش بیاد  

💗برا حامله شدنم و شفای مادر شوهرم صلوات دعا کنید مرسی💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی بچه بود یتیمی شد بزرگ تر شد بزور شوهرش دادن ازدواج کرد بچه دار نشد بعد ۱۰سال زندگی چ زحمت های ک ...

😔😔😔چقدر سختی وبدبیاری

خدا خودش بهترینها رو از این به بعد واسش پیش بیاره

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
2728