2737
2734
عنوان

زیر آبی رفتن داداشم

800 بازدید | 52 پست

سلام اعصابم خورده بلانسبت از مردا بدم میاد دیگه هر کی رو میبینم داره خیانت می‌کنه کم به شوهرم شکاکم بدتر دارم میشم دیروز فهمیدم داداشم داره به زنش خیانت می‌کنه دختر پرو اومده زیر دستای داداشام نوشته عشقمی جان دلمی نمیدونم چجوری زنداداشم شک نمیکنه آخه دوسال پیش هم صیغه داشت و زنش فهمید باز الان اینجوری حس بدی دارم چیکار کنم 

بيشتږ آدماۍ خوبے که میشناسم اونایین ڪ هنوز خوݕ نشناختݦ😑😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یعنی زن‌داداش بیخیاله؟؟؟😐

میشه با دلای مهربونتون برا مادر شدنم دعا کنید🥰  عالی بودن را برای خودمان همیشه تکرار کنیمتا عالی شویم. ما به هر‌ چه فکر می کنیم ،هرچه می گوییم و هر چه به زبان می آوریمهمان می شویم. پس همواره با خودت تکرار کنهمه چیز عالی است...🌷به ذهن و ضمیر خود عالی بودن را القاء کنید.ذهن ما چیزی را می سازد که می گوییم.افکار ما می تواند یک بیابان خشک رابه گلستانی تبدیل کند.آدم های سالم دنیایی از افکار عالی دارند وذهن خود را خوشحال و سالم نگه می دارند.برای همین همیشه سلامت، شاد ،خونسرد و مهربان هستند💐

به زنش بگم که رابطم با داداشم بهم میخوره مامانمو گفتم زنگش بزنه حداقل زیر پستاش چرت و پرتی ننویسه پاک کنه حرفای زنه بی خانواده عوضی رو

2738

مطمئن باش زن داداشت می دونه و اگه سر و صدا کنی بدتر زندگیش و زندگیشون از هم می پاشد و اگر بچه دارن، اون بچه روانی تحویل جامعه داده میشه

می توونی رابطه خودت با همسرت رو درست کن قبل از اینکه دامنه اختلاف اینقدر گسترده بشه که همه فامیل بفهمن.... زندگی داداشت رو بهم نریز....

اول اینکه اون دختره میدونه زن داره بعد نوشته عشقمی؟!

بعدم زن داداشت نمیبینه؟!

بعدم اینکه فهمیده صیغه داشته بازمونده باهاش زندگی کرده؟!

عزیزم ببخشیدآ زن داداشت این حجم از متوجه نشدن حقشه 

وای خدایا نسل این مردا و زنای بدو از زمین ریشه کن کنه ، اخه چطور ادما دلشون میاد زندگی همو خراب کنن ، ادمای عزیز اگه هرکی مشکل داره دلش میخواد با پنجاه نفر تیک و لاس بزنه لطفا ازدواج نکنید چون هم طرفتونو بدبخت میکنین هم بچه های که پس میندازین

نمیدونم چی داره بر سر ما زنها میاد 

بعضی مردها روز به روز پست تر میشن و کانون زندگیها داره از هم میپاشه .مشکل از چیه از فقر فرهنگیه ؛از عدم آموزش صحیح زناشویی ،از بیکاریه،از بی پولیه،از تنوع طلبیه و ...اما از هرچی هست آسیب بدی به روح و روان ما زنها وارد شده .تلاش میکنیم زندگی سرپا بمونه اما مردها با کوچکترین مشکل درجا میزنن و صدتا توضیح و تحلیل برای رفتاراشون میارن 

اول اینکه اون دختره میدونه زن داره بعد نوشته عشقمی؟! بعدم زن داداشت نمیبینه؟! بعدم اینکه فهمیده صی ...

اره دختره می‌دونه آره زنداداشم موند اعصابم خورده هیچ کاری هم نمیشه کرد

یعنی زن‌داداش بیخیاله؟؟؟😐

نمیدونم حتی گوشیشم نگاه نمیکنه اصلا تو فاز این برنامه ها نیست با اینکه یکبار از داداشم چیزی دیده واقعا خوشبحالش که آنقدر بیخیاله

اره دختره می‌دونه آره زنداداشم موند اعصابم خورده هیچ کاری هم نمیشه کرد

به داداش بگ و تهدیدش کن که به زنت میگم. بگو این زنه کیه این کامنت رو گذاشته یه کاری کن مثلا بگه یه ج.... د ه س و اینطور حرف ها رو بزنه بعد اسکیرین شات بگیر بفرست به دختره که نوشته عشقمی. رابطه ش صد در صد بهم میخوره.

2706