2733
2734

قبلا خیلی خوشم می اومد از اینکه بابام زن بگیره میگفتم شاید بتونه برام مادری کنه برا پدرم همسری خیلی زندگی از این ک هست بهتر بشه ولی  اون واسطه عز قول خودش گفت ک نمی دونم خیلی نمیتونی بری باباتو ببینی یهویی نمیتونی بری باباتو ببینی باید از قبل خبر بدی داداشات خیلی باباتو خانمه رو نباید ببینن جون معذب میشه خانمه و هزار تا چیز چرت دیگه ک ملا زیر دلمو خالی کرد و متنفر شدم از‌ خانمه با اینکه میگفتن خانمه خیلی خوبه خیلی بامحبته خیلی خانمتو هزار تا چیز دیگه 

الان موندم چ جوری رفتار کنم.... قبل از دیروز ک این نفره ک هزار تا چی گفت چیزی بگه از خوشحالی نمیتونستم چکار‌کنم ک قراره خانمه رو ببینم ولی الان ازش بدم اومده

چکار کنم ب نظرتون؟

خب شاید واسطه از خودش حرف زده

شاید خانم خبر نداره از این حرف ها

حالا شما برو ببینش و باهاش حرف بزن

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از تاپیک حس ششم

طلاق

کشتن 

گذشتیم

حالا رسیدم 

به موضوع جدید چگونه برای پدرانمان زن بستونیم

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤

اینارو ازقول خانومه گفته؟؟

اگه حرفای خود خانومست همین الان ستگاتونو باهاش وابکنید.یعنی چی بگو پدرمه یک عمر بابام بوده حالا باید بیایم ازتو اجازه بگیریم که بابامونو ببینیم یانه؟؟؟بجهنم که موذب میشه پررو.بگو عزیزم شرمنده ما یکیو گرفتیم که جزءخانوادمون بشه نکه بخواد بدتر بینمون تفرقه بندازی ناراحتی ودوست نداری شرمنده دنبال یکی دیگه برا بابامون میگردیم.یادمه گفتی باباتم خیلی براش فرقی نمیگرد بدون گل و شیرینی رفته بود خواستگاریش

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2738
اخه در مورد چی بگم از کجا بفهمم ؟!

بگو معیارتون برا ازدواج چیه . بعد ازدواج چه انتظاری از بابام و بچه هاش دارین؟ نظرتون در مورد رفت و آمد چیه؟ بعد بگو که ما میایم خونه بابام مهمونی همون اول بگو همه چیزو

اینارو ازقول خانومه گفته؟؟ از حرفای تود خانومست همین الان سکگاتونو باهاش وابکنید.یعنی چی بگو پدرمه ...

اره چون فکر کرد خانمه رو شاید ازش خوشش نیاد ولی الان بک‌ دل ن صد دل عاشقش شده ن خانمه چیزهای دیکه کفته این واسطه از قول خودش هزار تا چرت و پرت گفت و زیر دلمو قشنگ خالی کرد اون خانمه حتی کفته اگه بچه ها منو نپذیرن من نمیام تو این زندگی 

از تاپیک حس ششم

طلاق

کشتن 

گذشتیم

حالا رسیدم 

به نوضوع جدید چگونه برای پدرانمان زن بستونیم

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
اخه در مورد چی بگم از کجا بفهمم ؟!

برو باهاش صحبت کن از خودش بپرس از پدرت بگو از خودت بگو بگو خوشحالی از این که پدرت دیگه تنها نیست بگو خودتتم احتیاج به یک هم دل و هم صحبت داری 

مستقیم نگو واست مادری میکنه یا نه

مادر بودن🧑‍🍼 و خانم خونه دار🧑 بودن تنهاشغلیه که نه تعطیلی داره و نه مرخصی و نه حقوق💖 

یکی خانمی ازنزدیکان اینجوری ازدواج کرد..می گفت شوهرم خوبه اما هر روز مهمون دارم...هروز باید کلی کار و آشپزی و .....بکنم..هر روز یکی ازبچه های آقا میان.منم باید پذیرایی کنم..به اون آرامشی که فکر می کردم نرسیدم....خلاصه ناراضی بود.شایداین مشکل اون خانوم بوده که به شما گفته.

2706