2737
2734
عنوان

زایمان در بیمارستان بدون همراه

| مشاهده متن کامل بحث + 1454 بازدید | 40 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

وا کی گفت جدیدا می ذارن تازه تو شهر ما شوهر می تونه موقع زایمان کنار زنش باشه ۰

چ خووب

مَردِ مَن ...زننیستم اگر زنانه پای عشقت نایستم من از قبیله ی زلیخا آمده ام آنقدر عشقت را جار میزنم تا خدا برایم کف بزند...  

منم تو غربتم . این کابوس همیشگی منه 😢 که انشاءالله باردار شم اگه مامانم نتونه بیاد از خانواده شوهرمم کاملا ناامیدم . کی میاد پیشم 

تو  در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند 😊 
2742

من تنها بودم سزارین. مشکلی پیش نیومد پرستارا بودن. طبیعی رو نمیدونم.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه نارنجی. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش۸۱/۳، وزن فعلی ۷۹/۳، وزن  هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
من بعد زایمان و گفتم 

وااااههه بعد زایمانم میذارن همه بیپارستانهای دولتی شهر ماهم گذاشتن زن زائو نیاز داره همراا کنارش باشه

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
اگه کرج بودم خودم همرات میومدم. اینو از ته دل میگم.

قربونت. برم مهربوون

مَردِ مَن ...زننیستم اگر زنانه پای عشقت نایستم من از قبیله ی زلیخا آمده ام آنقدر عشقت را جار میزنم تا خدا برایم کف بزند...  
2740

عزیزم من تنها بودم البته بیمارستان کسی رو به عنوان همراه راه نداد. اما دو تا تخت بغلیم پارتی داشتن همراه اوذدم اما من به غیر از ترخیص که همسرم و مادرم بودن دیگه تنها بودم سزارین هم شدم

وااااههه بعد زایمانم میذارن همه بیپارستانهای دولتی شهر ماهم گذاشتن زن زائو نیاز داره همراا کنارش باش ...

والا دقیق نمیدونم ولی خواهرم با اینکه سزارین بود تو بیمارستان دولتی تو همین کرج اولش میگفتن همراه نمیخاد خودمون هستیم ولی اتاق خصوصی گرفتن مامانم موند پیشش

والا دقیق نمیدونم ولی خواهرم با اینکه سزارین بود تو بیمارستان دولتی تو همین کرج اولش میگفتن همراه نم ...

واقعا چه عجیب برعکس اینجا اگه اتاق خصوصی بگیری دو سه نفرم میتونن همراهت باشن

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
الهی بمیرم برات عزیزم...اتشالله ک بسلامتی..دختر اونقدری بزرگ هست ک کمی کمکت کنه؟ولی خودو از پسش برمی ...

خدا نکنه عزیزم فدای قلب رئوفت بشم،دخترم دو سالو نیمشه

عزیزم من تنها بودم البته بیمارستان کسی رو به عنوان همراه راه نداد. اما دو تا تخت بغلیم پارتی داشتن ه ...

وای چه سخت

کی بچه رو میداد بهت شیر بدی؟

پوشک بچه رو کی عوض میکرد؟

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
2706